PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika DorotaK

obrazek
Rush Hour junior
Jedna z lepszych układanek dla dzieci,
To nasz faworyt wśród logicznych układanek.

obrazek
Rush Hour (godziny szczytu)
Nie tylko dla dzieci,
Chyba jedyna na rynku gra tego typu z możliwością dokupienia dodatków. Zdecydowanie warta zakupu.

obrazek
Smart Games Kolorowy Kod
Fajne,
Gra która ćwiczy wyobraźnię. Warto już kupić kiedy dzieci są młodsze, dłużej będą się nią cieszyć i bawić.

obrazek
Smart Games Łowcy duchów
Fajna gra już dla 4 latków,
Jeden z pierwszych naszych smart games. Świetny tytuł na początek, pierwsze zadania rozwiązują już 4 latki. Karty z duszkami i motyw latarek bardzo podoba się dzieciom.

obrazek
Smart Games Blokada
Świetny tytuł,
Gra, obok której nikt nie przeszedł obojętnie - układ klocków to jedno ale trzeba też zablokować radiowozami ucieczkę. Od lat wśród ulubionych smart games.

obrazek
Smart Games Smoczy Ogień
,
Gra której zasady przypominają blokusa, który jest dla dzieci mniej atrakcyjny. Smoki mają szansę podbić serca młodszych graczy.

obrazek
Projekt L
,
Zasady są proste, krótka rozgrywka, jakość wykonania super. Nam sprawdza się jako gra rodzinna, żze względu na czas rozgrywki.

obrazek
Andor Junior (edycja polska)
Przygodowa,
Gra którą lubią dzieci ze względu na temat, kto by nie chciał odnaleźć wilcząt i jest oczywiście smok. Zazwyczaj gramy ok. 40 min. więc należy to wziąć pod uwagę przed zakupem.

obrazek
Dragomino (edycja polska)
Fajna propozycją dla najmłodszych,
Mamy wszystkie gry z serii Kingdomino. Dragomino jest najprostrza i naprawdę to fajna gra dla najmłodszych graczy. Nawet 3,5 latek zainteresował się tą grą. Polecamy.

obrazek
Zombie Kidz: Ewolucja
,
Świetna gra dla dzieci w wieku 5-7 lat. Paszort i koperty powodują, że dzieci nie kończą gry na jednej partii. Poziom trudności rośnie wraz z kolejnymi etapami gry. Po wykonaniu misji nadal dzieci lubią w nia grać. To gra kooperacyjna.

obrazek
Babushka
Ciekawa gra,
Trochę inna gra logiczna z drewnianymi laleczkami Matrioszkami. W grze wykorzystano element zamykania lalki w lalce. Ładna łamigłówk dla fanów smart games, jest nad czym pokombinować.