PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika Człowiek_Twaróg

obrazek
Dixit
Najlepsza gra na imprezy,
Dixit to wspaniała gra, oparta na skojarzeniach, zarówno dla młodszych jak i dla starszych graczy.
Zestaw zawiera piękne kolorowe karty z obrazkami, które pobudzają wyobraźnię, planszę, znaczniki do głosowania i urocze pionki w kształcie króliczków. Gra polega na odgadnięciu toku rozumowania współgraczy. Zasady są proste i można je wytłumaczyć w kilku prostych zdaniach.
Gra jest dobra zarówno na imprezy ze znajomymi jak i te rodzinne. Uwaga! Wciąga!


obrazek
Munchkin - edycja podstawowa
Bardzo dobra,
Pracujesz? Chodzisz do szkoły? To nieważne, ponieważ Munchkina możesz zabrać wszędzie ze sobą! Jeśli pragniesz przerwać monotonię dnia codziennego, to bez chwili wahania zawołaj przyjaciół i pokaż im, że to ty właśnie jesteś największym poskramiaczem lochów!
Munchkin to gra karciana, w której każda rozgrywka zawsze jest inna i oryginalna. Jej zasady nie są skomplikowane, a mimo to dostarcza dużo uśmiechu dzięki humorystycznemu podejściu twórców do stworzonych kart. Jest to gra, w której nikt nie zabroni Ci posiadać trzy ręce, własnego przydupasa, okraść przyjaciela, czy być pół-krasnoludem, pół-elfem i magiem naraz noszącym garnek jako hełm. Pokonujesz potwory w wielkim stylu, wygrywasz skarby i zyskujesz poziomy – odnajdzie się tutaj nie tylko fan gier RPG, ale również cała jego rodzina (włącznie z babcią, dziadkiem i ciocią – tą, która zawsze przynosiła landrynki w dzieciństwie) i przyjaciele. Dużym atutem karcianki jest możliwość kupienia dodatków, pozwalających podwoić radość płynącą z rozgrywki. Munchkin to tytuł kultowy i nie jest ważne to, czy będzie to twoja pierwsza gra planszowa, czy też jesteś planszowym weteranem – ta gra jest obowiązkowym punktem na liście posiadanych rzeczy w domu.