PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika Bociek

obrazek
Osadnicy z Catanu (edycja drewniana)
świetna,
Fantastyczna gra, w którą można grac bez przerwy, nie nudzi. Gra troszkę skomplikowana na początku i trudno w nią grac z dziećmi, ale występuje tu duże zróżnicowanie i niepowtarzalność, doskonale dodatki do gry, co czyni z niej najlepsza grę planszowa, w jaka kiedykolwiek grałem. Polecam gorąco.

obrazek
Dominion z dodatkiem Poseł
nie nudzi sie;),
Bardzo ciekawa gra z ogromna możliwością kombinacji, co daje dużą różnorodność. Bardzo ciekawa, trudnością jest miejsce, które zajmują karty, ale w sumie, co nie wiele mniej zajmują średniej wielkości gra planszowa;) Jestem bardzo zadowolony z zakupu tej gry. Bardzo mile do gry ze znajomymi. Często gramy i przez rok nie znudziła nam się, wręcz odwrotnie;)

obrazek
Runebound (druga edycja) (uszkodzony)
ciekawa,
Gra z dość dużą ilością postaci do wyboru i myślę nie najgorzej wywarzone maja możliwości;) Gra ciekawe, akcja ciekawa, nie ma większych przestojów. Na koniec można być za silnym i gra staje się nudna, ale jest ciekawe ograniczenia dla za silnych ( nie wszystkich przeciwników można atakować). Jest wiele podobnych gier na rynku, ale myślę ę ta jest jedna z lepszych pozycji z tej kategorii. Polecam.

obrazek
Trivial Pursuit (edycja rodzinna)
OK,
Bardzo ciekawa gra. Niestety pytania są dość trudne nawet te dla dzieci (bo jest podział na pytania dla dzieci i dla dorosłych). Jak dla mnie za szybko zaczynają się powtarzać i gra staje się nudna. Nie jest wart awg mni swojej ceny.

obrazek
Pictionary
Znakomita,
Świetna gra rodzinna. Od prawie 10 lat ja mam i wciąż mnie bawi jak mało, którą. Nie może się znudzić. Można modyfikować ją. Ja dla mnie bezkonkurencyjna. Gorąco polecam. 5/5

obrazek
Dixit
Orginalna,
Bardzo Ciekawa gra na wyobraźnie. Dla malych i wikszych. W zaleznosci od tego z kim sie gra samemu sie dozuje trudnosc podpowiedzi jakie sie udziela pozostalym graczom. bardzo fajna. Innowacyjna.

obrazek
Miasta i Rycerze z Catanu (edycja drewniana)
warto kupić,
Ten dodatek czyni z podstawowej gry. najznakomitsza grę w jaka grałem. Najlepszy z dodatków do gry.