PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika Bluemendale

obrazek
7 cudów świata
,
Bardzo prosta i bardzo wciągająca gra, pełna interakcja i innowacyjny system handlu sprawiają że każda gra jest inna. Gorąco polecam.

obrazek
Dixit
rewelacja,
Najlepsza gra towarzyska w jaką grałam, daj się wciągnąć w niesamowity świat skojarzeń a nie pożałujesz. Gra zdecydowanie dla każdego!

obrazek
Blue Moon City
,
Gra familijna z klimatem i rewelacyjną grafiką, wciągająca, o prostych zasadach, idealna dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z planszówkami. Bardziej dla 3-4 graczy, przy 2 robi się przewidywalna.

obrazek
Bang! - 4 edycja
,
Bandyci polują na szeryfa,szeryfna bandytów, kto kogo pierwszy wykonczy i wygra, pomocnicy szeryfa niby powinni go chronić ale czy zawsze jest to w ich interesie? Bardzo fajna karcianka, idealna w połączeniu z piwem i miłym towarzystwem. Ma też dodatkową zletę - jest mała więc może nam wszędzie towarzyszyć.

obrazek
Zaginione Miasta
,
Jedna z fajniejszych gier dla 2 osób w jakie grałam. Proste zasady, łatwa rozgrywka i niewielkie opakowanie sprawiają sprawiają że gra stała się nieodłącznym towarzyszem w trakcie podróży.
Uwielbiam ją również za to że pomaga mi nauczyć 4-letnie dziecko cyferek :)


obrazek
Brass 2nd edition
,
Jeśli po pierwszym zagraniu nie zrazisz się do gry i spróbujesz jeszcze raz - pokochasz Brassa miłością wielką. To najlepsza gra w jaką grałam!