PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika Atma Gosia

obrazek
Polska w budowie
ciekawa,
Mimo, że na początkowym etapie czytania instrukcji, gra wydaje się skomplikowana, to jednak to wrażenie szybko mija. Już w trakcie pierwszej rozgrywki ewentualne wątpliwości się wyjaśniają i gra zaczyna bawić. Ciekawa plansza, estetyczne karty i dodatkowe pomoce dla każdego uczestnika, pozwalające na planowanie rozgrywki. Jedyna wada, moim zdaniem, to to, że do zagrania potrzebne są minimum 3 osoby.

obrazek
Carcassonne (stare wydanie)
rewelacja,
Co tu dużo gadać. Po pierwszej rozgrywce u znajomych pobiegłam prosto do sklepu, by kupić i mieć własny egzemplarz; potem kolejne dodatki. Znakomita gra dla wszystkich. \"Zaraziłam\" nią zarówno moją 70-letnią Mamę, jak i 10-letniego syna przyjaciół. Jasne i proste zasady. Frajda z budowania miast, dróg, zdobywania punktów. Do tego możliwość zdrowej rywalizacji. Serdecznie polecam.

obrazek
Wsiąść do Pociągu: Europa
toksycznie zachwycająca,
Proste zasady. Wiele możliwości powadzenia rozgrywki. Ciekawe dodatki. Wszystkie inne, znane mi planszówki, poszły na długi czas w \"odstawkę\". Nie znam nikogo, kto by się nią nie zachwycił już po rozegraniu pierwszej rundy. Mimo wysokiej ceny, warta zakupu.