PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika Anorien

obrazek
Cztery w rzędzie 3d
świetna gra, słabe wykonanie,
Sama idea gry logicznej o prostych zasadach jest naprawdę świetna. Jednak wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Tu producent niestety poległ na całej linii. Nie marudziłabym gdyby gra kosztowała max 30 zł, ale za 50zł spodziewałam się, że podstawa i \"korale\" będą ładnie wykończone. A tu nie są ani dobrze \"oszlifowane\" (lecą wióry z otworów korali), ani zabejcowane. \"Białe\" korale są dość ciemno żółte, a \"czarne\" faktycznie mogłyby być czarne a nie brązowe (łatwiej rzucałaby się różnica w oczy) - ale to faktycznie drobny szczegół.
\"Plansza\" wygląda jak tania deska do krojenia, posklejana z kawałków (u mnie jest mała przerwa i 2 kropelki kleju po boku planszy).
I najgorzej wykonany element - słupki. Nie są jednakowej grubości (tak samo korale nie mają równych otworów) podczas rozgrywki sprawia to kłopot, gdy już za bardzo nie ma miejsca na planszy, a tu nasz koral nie chce wejść na słupek !!! Trzeba wyjmować z innego i zamieniać, albo wciskać na siłę czego nie polecam i co zresztą nie zawsze się udaje.
Gra sama w sobie jest fantastyczna, ale żałuję, że nie pokusiłam się na plastikowe wydanie za 20 zł :/


obrazek
Brainstring
ładne wykonanie, przyjemna gra,
Gra bardzo ładnie wykonana, jednak jak dla mnie ( a nie siedzę dużo w łamigłówkach) jest bardzo prosta. Może wersja zaawansowana jest ciekawsza. Guziczki lekko strzelają przy przekładaniu, ale to nie stanowi problemu. Zobaczymy jak po kilku układaniach zachowają się gumki łączące guziki (mam nadzieję, że się szybko nie rozciągną albo nie skruszeją. Ciekawsze jest jednak układanie różnych odmian kostki Rubika.
Poza tym gra ładnie wygląda na półce ;)