gry planszowe na wyjazd > 5 sekund Edycja Specjalna
GRY NA WYJAZD
logo przedmiotu 5 sekund Edycja Specjalna

5 sekund Edycja Specjalna

Możliwość rozgrywki bez planszy!

cena:

79.90 69.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 3 do 6
wiek: od 8 lat
czas gry: od 10 do 15 min.

wydawca: Trefl (2016)
nr katalogowy:01282

wersja językowa: polska

Opis


Edycja specjalna to kolejna odsłona szalonej i zabawnej gry dla rodziny i przyjaciół. Wszystkie pytania zostały stworzone przez graczy, dla graczy! Dodatkowa pula pustych kart, pozwoli Wam urozmaicić rozgrywkę własnymi pytaniami. Postarajcie się, aby były zaskakujące, zabawne i orginalne.

Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle. Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający dokładnie 5 sekund przeznaczonych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach przesuwających się po spirali czasomierza. W przypływie adrenaliny możesz nie wiedzieć, czy na pewno udzieliłeś poprawnych odpowiedzi – nie przejmuj się, Twoi przeciwnicy chętnie to ocenią! Jeśli Ci się udało, przesuwasz swój pionek w stronę mety. Jeśli się pomyliłeś albo nie udzieliłeś 3 odpowiedzi, pytanie przechodzi na następnego gracza. Zrobi się gorąco, bo odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Wygrywa ten, komu uda się najszybciej przejść planszę.

Gracze mogą posłużyć się kartami, dzięki którym zamienią pytanie lub przekażą je przeciwnikowi. Decyzję trzeba podjąć w 5 sekund: grać, czy ryzykować, że przeciwnik odpowie poprawnie? Uważaj w strefie zagrożenia – jeśli tu jesteś, nie możesz być pewien, czy zaraz znajdziesz się na mecie, czy stracisz kolejkę. Pewne jest, że będziesz się świetnie bawić!

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2017-03-12 Zdecydowanie polecam autor: bieniek123

Bardzo dobra gra na spotkania w gronie przyjaciół oraz na rozgrywki z rodziną. Bardzo szybka i przyjemna z prostym mechanizmem a różnorodnośc pytań i ich poziom gwarantuję dużą ilośc parti do rozegrania aby poznac większośc pytań. Ilośc czasu na odpowiedź jak tak mała że niektóry odpowiedzi są całkowicie bez sensu co tylko poprawia humor podczas rozgrywki. Polecam dla wszystkich małych i dużych.