gry planszowe logiczne > Pick & Pack
GRY LOGICZNE
logo przedmiotu Pick & Pack

Pick & Pack

Świetna dwuosobowa gra logiczna, w której pakujesz jabłka do skrzynek

cena:

58.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 2
wiek: od 8 lat
czas gry: ok. 20 min.

wydawca: Z-Man Games
projektant: Simon Hunt

wersja językowa: angielska
instrukcja: polska

Opis


Świetna dwuosobowa gra w której prowadzisz ramię maszyny podnoszącej i przesuwającej jabłka do skrzynek. Haczyk polega na tym, że ramię jest w pewnym sensie popsute i jeden z graczy przesuwa je wzdłuż, a drugi w poprzek planszy.

Gracze przesuwają ramię, każdy w innej osi, wzdłu rzędów podnosząc jabłka lub wykonując akcje specjalne, np. Rush Order (dający dodatkowy ruch) lub Premium (podwajająca punkty za skrzynke)

 

Zawartość pudełka

  • 60 kafelków
  • pionek
  • plansza
  • instrukcja

 

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2008-11-06 Dość dobra autor: monga

Gra całkiem przyjemna, można przy niej trochę pgłówkować - jaki wykonać ruch, żeby samemu zebrać jak najwięcej jabłek a jednocześnie, żeby przeciwnik w następnym ruchu zebrał jabłek jak najmniej i nie mógł wybrać niekorzystnej dla nas opcji specjalnej. Każdy w swoim ruchu albo zbiera jabłka (na jednym kafelku jest od 1 do 6 jabłek) albo wykorzystuje jedną ze swoich 12 akcji specjalnych (po 2 takie same akcje z każdego rodzaju). Kafelki z jabłkami rozkładane są na początku gry losowo na planszy, kafelki z akcjami specjalnymi każdy układa sam w odpowiednich miejscach - dzięki temu rozgrywka za każdym razem wygląda inaczej.
Co mnie w grze bardzo zaskoczyło to rozmiar pudełka - spodziewałam się czegoś typu Niagara czy Manila a dostałam małe, niskie pudełeczko - może ma z 18 x 18 x 2,5 cm wysokości (na oko piszę, grę pożyczyłam) . Uważam, że gra powinna być trochę tańsza, jak na to co oferuje. Tak do 50 zł maksymalnie.
Jeszcze parę słów o sklepie - świetna, fachowa obsługa, rewelacyjny kontakt, ekspresowa reackja i oczywiście szybka wysyłka :)