gry planszowe logiczne > Quoridor
GRY LOGICZNE
logo przedmiotu Quoridor

Quoridor

Czy uda ci się przejść przez labirynt ?

cena:

95.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4
wiek: od 6 lat
czas gry: ok. 15 min.

wydawca: Gigamic

wersja językowa: europejska
instrukcja: polska

Opis


Celem gry jest jak najszybsze dotarcie swoim pionem do końca przeciwległego końca planszy. Jeżeli dokonamy tego przed przeciwnikiem, to wygrywamy. Problemem jest to, że przeciwnik ustawia na planszy ogrodzenia, które mają za zadanie spowolnić twój ruch! Nie martw się jednak – wyjście jest zawsze. Ale czy uda ci się znaleźć najkrótszą drogę?

Gigamic jest znany ze znakomitych gier logicznych, których wykonanie stoi na najwyższym poziomie. Quoridor potwierdza tę tezę w stu procentach. Świetne wykonanie, proste zasady i znakomita zabawa!

Rozgrywkę można prowadzić w dwie lub cztery osoby.

Za wystarczającą rekomendację niech starczy tylko to, że Quoridor otrzymał prestiżową nagrodę GRY ROKU w Stanach Zjednoczonych. MENSA wybrała go do pierwszej piątki gier umysłowych. Gra zdobyła także liczne nagrody w Niemczech, Francji, Kanadzie, Belgii i Stanach Zjednoczonych.

 

Zawartość opakowania:

  • plansza
  • 20 drewnianych płotków
  • 4 drewniane pionki
  • instrukcja

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2009-03-31 Wyścigi po labiryntach autor: Bigzyg

Na pierwszy rzut oka "quoridor" wydaje się prościutką gierką, ale już po paru partiach ze zdumieniem odkrywamy, że jej strategia i taktyka jest zaskakująco głęboka i bogata. Stwierdzamy, że nie ma prostego sposobu na wygrywanie - wszystko zależy od konkretnej pozycji. Świetna rozrywka dla wielbicieli przyjemnego łamania głowy. Jedna z lepszych gier logicznych ostatnich lat.