gry planszowe logiczne > Pentago Multiplayer
GRY LOGICZNE
logo przedmiotu Pentago Multiplayer

Pentago Multiplayer

Nowa wersja Pentago dla większej ilości graczy.

cena:

114.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4
wiek: od 8 lat
czas gry: ok. 15 min.

wydawca: Mindtwister

wersja językowa: polska

Opis


Jest to gra z kraju który przyniósł światu Vikingów , Nagrode Nobla , zespół ABBA i najsławniejszego tygrysa biznesu, popularną IKEA . Szwecja jest bowiem nie tylko krajem niebieskookich blondynek, ale narodem ludzi mądrych, który potrafi cieszyć się sensem logiki i prostoty aby potem rozwinąć ją na cały świat.
Nie jest więc niespodzianką iż to Szwedzi wymyślili grę opartą na prostej grze w kółko i krzyżyk. Wystarczyło parę ciekawych dodatków i mamy Pentago. Strategiczna i logiczna. Od kiedy wypłyneła na rynek w 2004 roku jest bardzo popularna nie tylko w Szwecji. Liczne nagrody, wyróżnienia i rekomendacje mówią same za siebie.To perełka tego rodzaju gier. Krótko mówiąc Pentago jest jedną z najlepszych gier logicznych na całym świecie, a każdy fan logiki powinien mieć Pentago w swojej kolekcji ;)

Pentago to szybka i przyjemna gra logiczna (chociaż równie dobrze można ją zaliczyć do gier strategicznych), której reguły są niesamowicie łatwe do nauczenia, ale z drugiej strony, mnogość możliwych wariantów i ciągle zmieniająca się plansza powodują, że gra stwarza ogromne możliwości prowadzenia rozgrywki.

Celem gry jest ułożenie na planszy pięciu kul obok siebie w jednym rzędzie w jednym kierunku.

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną