gry planszowe logiczne > Stellium
GRY LOGICZNE
logo przedmiotu Stellium

Stellium

Piękna logiczna gra o kształtowaniu kosmosu dla całej rodziny

cena:

99.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4
wiek: od 10 lat
czas gry: od 30 do 60 min.

wydawca: Cube

wersja językowa: polska

Opis


U świtu stworzenia Wszechświata, najważniejszą staje się decyzja, kto zostanie jego głównym architektem. W Stellium wcielacie się w bóstwa, które będą ze sobą rywalizować podczas wspólnej kreacji kosmosu.

Stellium to doskonała strategiczna gra dla całej rodziny. W trakcie rozgrywki, każdy z graczy będzie starał się zrealizować cel odtwarzając zadawane układy ciał niebieskich. Jednak posunięcia przeciwników, a także ciągle zmieniająca się, ruchoma plansza, sprawią że zadaniu temu podołają tylko najlepsi, najbystrzejsi budowniczowie galaktyk!

Umysł gwiazdy

Stellium to prostota zasad przy ogromnej głębi rozgrywki! Stellium jest doskonałym przykładem gry typu „easy to learn, hard to master”. Każda partia w Stellium stanowi wyważony kolaż logiki, taktyki i długofalowej strategii. Myślcie, planujcie swoje posunięcia i obserwujcie działania przeciwników!

Kosmiczne wrażenia

Stellium to również ciekawe i oryginalne pomysły. Ruchome konstelacje oraz możliwość wyczucia odpowiedniej faktury „pod palcami” da wam poczucie świeżości rozwiązań zastosowanych w grze. Stellium cechuje również duża regrywalność i odmienność kolejnych rozgrywek. Nieprzecięna liczba zmiennych spowoduje, że każdorazowo przyjdzie wam się mierzyć z wyzwaniem w nieco innych warunkach na planszy.

Galaktyczne piękno

I w końcu Stellium to niepowtarzalny, kosmiczny klimat budowany także najwyższej jakości materiałami, wśród których zdecydowanie wyróżniają się kule o różnej fakturze oraz ruchome kręgi planszy

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną