gry planszowe logiczne > Ubongo Extrem BMM (kieszonkowa)
GRY LOGICZNE
logo przedmiotu Ubongo Extrem BMM (kieszonkowa)

Ubongo Extrem BMM (kieszonkowa)

Przenośna wersja trudniejszej wersji Ubongo

cena:

32.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 4
wiek: od 8 lat
czas gry: ok. 15 min.

wydawca: Kosmos
projektant: Grzegorz Rejchtman

wersja językowa: niemiecka
instrukcja: niemiecka

Opis


Kieszonkowe wydanie wersji Extrem popularnej gry Ubongo. Teraz zadania oparte są na sześciokątnych kształtach co czyni grę trudniejszą.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2012-03-29 Polecam autor: leser

Bardzo bardzo fajna gierka. Malutkie pudełeczko mieści niewielką talię kart oraz garść żetoników. Zasady są proste jak konstrukcja cepa. Na trzy cztery odkrywamy dobrane uprzednio karty i wskazanymi na nich żetonami staramy się zakryć zaznaczoną powierzchnię. Kto będzie pierwszy liczy do 30. Kto zdąży w tym czasie zachowuje swoją kartę jako punkt. Komu się nie uda będzie musiał odstąpić ją graczowi, który ukończył zadanie jako pierwszy. Gra oferuje dwa poziomy trudności i dostarcza sporo emocji.
Nie wiem jak jest z regrywalnością. Teoretycznie można nauczyć się układów, w praktyce przy rozsądnym "dawkowaniu" wydaje mi się to mało prawdopodobne. Wadą jest, że gra o tak dużym potencjale na rozrywkę imprezową pozwala usiąść przy stole tylko 4 graczom.
Podsumowując: Za samą grę należała by się solidna czwórka, lecz zważywszy na niziutką cenę przyznaję zdecydowanie 5 i zalecam się zaopatrzyć =)