gry planszowe logiczne > Brains: Ogród japoński
GRY LOGICZNE
logo przedmiotu Brains: Ogród japoński

Brains: Ogród japoński

50 łamigłówek w formie puzzli

cena:

53.90 39.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


wiek: od 8 lat
czas gry: od 5 do 20 min.

wydawca: Lacerta

wersja językowa: polska

Opis


Stworzenie japońskiego ogrodu nie jest tak proste, jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Jest to jeszcze trudniejsze, kiedy musisz sie trzymać ściśle okreslonych wytycznych. Czy uda ci się dopasować puzzle tak, aby rozwiązać wszystkie zadania?

Brains: Ogród japoński to 50 łamigłówek, które przeniosą cię w świat pięknych japońskich ogrodów, których zaprojektowanie wymaga połączenia logicznego myślenia i sprytu.

Zawartość pudełka:

- 25 dwustronnych plansz projektów ogrodów
- 7 żetonów ogrodów
- Książeczka z podpowiedziami
- Instrukcja

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2018-11-07 Łamigłówka w japońskim ogrodzie autor: flowermaiden

Brains: Ogród japoński to bardzo przyjemny zestaw łamigłówek. 50 planszetek na których trzeba ułożyć kafelki tak, żeby ścieżki na kafelkach prowadziły do właściwych wyjść i były właściwej długości. Pierwsze zadania są najłatwiejsze i wprowadzają po kolei w zasady układania kafelków. Zasad jest dosłownie kilka, a kombinacji multum. Nad ostatnimi planszetkami siedziałam długo i czasami na kilka podejść. Jednak nie musiałam rozpaczać i rwać włosów z głowy - jeśli chciałam, mogłam zajrzeć do książeczki z podpowiedziami lub ostatecznie do sekcji z rozwiązaniami. Co ciekawe po czasie jak wróciłam w wcześniejszych łamigłówek, rozwiązywałam je od początku, bo już nie pamiętałam rozwiązań. Pudełko Brains starczy na długo.

Wydanie jest estetyczne i kompaktowe. Kafelki są solidne, dwustronne planszetki z zagadkami czytelne. Jeśli lubisz wysilić trochę swój umysł i w spokoju pokombinować, to jest to bardzo elegancka i satysfakcjonująca łamigłówka. Miło spędziłam kilkanaście godzin w ostatnich miesiącach.