gry planszowe łamigłówki > Cover Your Tracks
ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Cover Your Tracks

Cover Your Tracks

Ukryj swoje ślady. Nie daj się złapać.

cena:

54.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 1
wiek: od 8 lat

wydawca: ThinkFun

wersja językowa: polska

Opis


Uważaj! Nie daj się wyśledzić! W tej wysokiej jakości grze przestrzennej trzeba zacierać ślady swoich kroków podróżując przez bagna, piaski, śnieg i miejskie zaułki. Wraz z rozwojem gry ukrycie całego pozostawionego śladu staje się coraz trudniejsze! Dzieci będą musiały stawiać kroki bardzo uważnie by pozostać w ukryciu. Czasem nie zaszkodzi skorzystać z podpowiedzi jeśli ślad będzie wyjątkowo trudny do ukrycia ;)

 

Zawartość opakowania

  • 20 kart z zadaniami na 4 poziomach trudności
  • 4 części trasy (czerwona, zielona, pomarańczowa i niebieska)
  • plansza
  • torba

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2009-05-19 Zaskakująco trudna autor: monga

Polecam gorąco wszystkim miłośnikom łamigłówek, szczególnie podobnych do Tangramu czy Pentomina. Łamigłówka wygląda na pierwszy rzut oka bardzo niepozornie - tylko 4 elementy i tylko 20 kart - łamigłówek go rozwiązania. Na każdej karcie wydrukowane są ślady, które trzeba zakryć dostępnymi 4 elementami. Wszystkie 4 elementy muszą znaleźć się na planszy i wszystkie ślady w 100% muszą być zakryte (oczywiście przy okazji zakrywamy też inne pola, ale to bez znaczenia). Układanka na pozór bardzo prosta, wcale taka prosta nie jest - kształt elementów jest taki, że przy pierwszych zadaniach kontakcie zazwyczaj mamy problem, żeby te wszystkie elementy w ogóle ułożyć tak, żeby się zmieściły w jakikolwiek sposób na planszy, poprawne nakrycie śladów nawet na poziomie początkującym to już wyzwanie. Trzeba się czasem dość mocno nagłówkować i naprzekładać, żeby rozwiązać zadanie prawidłowo (albo skorzystać z odpowiedzi jak wydaje nam się, że ktoś nas podstępnie oszukał, bo przecież ułożenie tych 4 elementów tak, żeby zakryły wszystko co trzeba i jeszcze zmieściły się na planszy jest zadaniem niewykonalnym).
Znam większość łamigłówek (a może i wszystkie) wydanych w Polsce w serii Think & Fun i ta jak dla mnie jest najtrudniejsza - tym bardziej gorąco polecam - w końcu w łamigłówkach o to chodzi by tę główkę połamać.