ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Ufoludek

Ufoludek

Zdejmij ramię bez użycia siły

cena:

11.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 1
wiek: od 8 lat

wydawca: Intelekt

wersja językowa: polska

Opis


poziom trudności: średni

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2011-12-08 niezła autor: mvodka

Jedna z dwóch najlepszych łamigłówek w tej serii. Stosunkowo duże rozmiary poprawiają komfort rozwiązywania lecz osłabiają również konstrukcje, długi drut łatwo poddaje się deformacją po dłuższym użytkowaniu. Mimo to polecam Ufoludka:)
dodano: 2008-12-13 dla dziecka i dorosłego autor: szkolniaczek

Dobrym pomysłem jest INTELEKTU jest umieszczanie łamigłówek w plastikowych, w pełni przeźroczystych opakowaniach. Można wybrać najbardziej nam odpowiadający model posiłkując sie nie tylko skalą trudności (od jednego do trzech), ale i wyglądem.

Jakość łamigłówki jest dobra, druty starannie wykończone.

Atutem są spore rozmiary łamigłówki - pasuje zarówno do ręki dziecka jak i dorosłego. Rekomendacja dla co najmniej czternastolatek wydaje się przesadzona, drugi poziom trudności UFOLUDKA pasuje do umiejętności również ośmiolatka - choć to rzecz jasna ocena subiektywna.

Dużą niespodzianką jest możliwość podejrzenia sposobu rozwiązania. Na opakowaniu podany jest adres strony internetowej, gdzie po wpisaniu unikalnego kodu z etykiety widać serię kilkunastu zdjęć. Gratuluję pomysłu!

Zdecyduję się na kolejne łamigłówki tej serii - atrakcyjna rozrywka za niską cenę. Dla siebie i na prezenty dla znajomych, tę samą serię mogę kupić dla dzieci i ich rodziców...