ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Cubigami 7

Cubigami 7

Wypróbuj swoją wyobraźnię przestrzenną

cena:

34.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 1
wiek: od 6 lat

wydawca: Recent Toys

wersja językowa: angielska
instrukcja: polska

Opis


Obracaj ścianki na różne sposoby aby zrobić nie mniej niż siedem przestrzennych kształtów pokazanych na opakowaniu.Pierwsze kilka z nich może wydawać się proste, ale ułożenie wszystkich siedmiu to prawdziwe wyzwanie. 

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2007-08-20 fajna, dosyć nietypowa autor: kuba

Cubigami to łamigłówka bardzo przyjemna w układaniu. Kolorowe dobrze spasowane elementy. Wykonane z dobrego jakościowo plastiku. Do ułożenia jest kilka brył o różnych stopniach trudności. Powoli układamy kolejne, więc nie popadamy we frustrację, że nic nam nie idzie. Po załapaniu kilku zasad, idzie już dosyć szybko. Po ułożeniu ostatniej można wrócić do pierwszej, której wcale się nie pamięta, aż opanujemy wszystkie.
Wtedy można oddać zabawkę bratu/siostrze/żonie/teściowej ;-)
Naprawdę polecam każdemu fanowi tego typu rozrywek. Niezbyt trudna, ale przez swoją nietypowość ciekawa. Napewno rozwija wyobraźnie przestrzenną. Elementy zginają się w różnych osiach, więc nie jest to wcale takie proste.
Dałbym piątkę, gdyby nie to, że po przejściu przez ręce kilku osób, jeden z zawiasów się uszkodził. Na szczęście udało się to dosyć łatwo naprawić i w niczym to nie przeszkadza. Cena jest adekwatna do jakości, chociaż oczywiście mogłaby być niższa :-)