ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Cast Enigma

Cast Enigma

Rozdziel 3 cześci i złóż z powrotem. Poziom 6/6.

cena:

44.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 1
wiek: od 8 lat

wydawca: Hanayama

wersja językowa: angielska
instrukcja: polska

Opis


Opatentowana w Ameryce w 1975 roku przez Eldona Vaughna, ta łamigłówka o nieco skręconych częściach stawia przed tobą proste zadanie - należy rozłączyć i ponownie złączyć obie części. Prosto powiedzieć... Autor znalazł mniejszą wersję tej łamigłówki przeszło dwadzieścia lat temu w Ameryce, ale uznał ją wtedy za niemożliwą do rozwiązania. Obecnie wykonano nową wersję tej łamigłówki zachowując trudność oryginału i uzyskując licencję na włączenie jej do serii Cast Puzzle.
To jest bez wątpienia jedna z najtrudniejszych łamigłówek!
Nie używaj zbyt dużo siły, obie części powinny swobodnie się suwać.

Hanayama od ponad siedemdziesięciu lat jest znanym producentem i sprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Od samego początku kładł wielki nacisk na twórcze pomysły, wysoką jakość i przyjazną obsługę.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie" staje się początkiem wielkiej pasji i łączy całe rodziny wokół wspólnego hobby.

Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni godziny fantastycznej zabawy.

Uwaga! Wszystkie łamigłówki można rozwiązać BEZ UŻYCIA SIŁY.

 

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2011-10-27 Dobra, ale łatwa autor: Karol Kisz

Rozłożenie tego za pierwszym razem zajęło mi 10 min, więc idealne na szkolną przerwę. Jednak złożenie 15 min. Jest dobrze wykonana, denerwuje większość moich znajomych po 2 minutach (szczególnie jak wcześniej widzą jak to układam). Ogólnie polecam, ale ja osobiście wolałbym coś co stanowi wyzwanie...
dodano: 2011-04-26 autor: mvodka

Świetna łąmigłówka, trudniejsza od pozostałych szóstek, które miałem w rękach. Aby ją rozwiązać trzeba zauważyć kilka rzeczy, przez co zabawa dzieli się na kilka etapów a łamigłówka dostarcza rozrywki dłużej.
dodano: 2010-10-07 NAJLEPSZA autor: TaoWeiHung

Bez wątpienia najlepsza łamigłówka.Dobrze wykonana,dosyć duża jak na tego typu łamigłówki.Świetnie się ją rozwiązuje.Moim zdaniem jest to chyba najtrudniejsza łamigłówka na polskim rynku, na pewno firmy Hanayama.Polecam wszystkim wyjadaczą i Tym którzy chcą spędzić przy łamigłówce więcej niż tylko kilka godzinek :)
dodano: 2009-11-17 Świetna autor: shaman

Rozwiązywanie tej łamigłówki to prawdziwa frajda. Ta jest najtrudniejszą jaką znam. Nie jest intuicyjna i przez to jest bardzo ciekawa i zajmuje dużo czasu. Ciężko mi było się od niej oderwać. Jej rozłożenie to tylko połowa sukcesu, złożyć ją z powrotem jest równie ciężko. Polecam!
dodano: 2009-09-13 jak narazie faworyt autor: ukash

Chyba jeden z fajniejszych castów.
dodano: 2009-09-13 faworyt autor: ukash

Najlepszy z 3 castów 6 gwiazdkowych jakie miałem w ręce. Dużo zabawy dużo kombinacji. Brak ścisku w elementach powodują że zabawa cast enigma nie jest frustrująca. Potrafiłem siedzieć prawie 2 godziny próbując ją rozłożyć co wywoływało jedynie frustracje u mojej dziewczyny ;)