ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Cast Amour

Cast Amour

Usuń oba pierścienie i złóż z powrotem. Poziom 5/6.

cena:

44.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 1
wiek: od 8 lat

wydawca: Hanayama

wersja językowa: angielska
instrukcja: polska

Opis


Arcydzieło, wykonane przez mistrza kowalskiego Akio Yamamoto. Przewodnim słowem tej łamigłówki jest "miłość". Dwa, połączone koła sprawiają, że łamigłówka jest nadzwyczaj zastanawiająca. Celem jest rozdzielenie splątanych kół Adama i Ewy od metalowej płyty symbolizującej owoc zakazany. Jeżeli uda ci się je szczęśliwie ponownie połączyć, to twoja wielka miłość zapewne się ziści.

Hanayama od ponad siedemdziesięciu lat jest znanym producentem i sprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Od samego początku kładł wielki nacisk na twórcze pomysły, wysoką jakość i przyjazną obsługę.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie" staje się początkiem wielkiej pasji i łączy całe rodziny wokół wspólnego hobby.

Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni godziny fantastycznej zabawy.

Uwaga! Wszystkie łamigłówki można rozwiązać BEZ UŻYCIA SIŁY

 

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2011-07-20 spoko autor: mvodka

Łamigłówka nie jest specialnie trudna, zasluguje na 5/6 chociaz mozna znalezc w tej serii łatwiejsza łamigłowke 6/6(np cast nut). Wykonanie całkiem niezłe, cena mogłaby być nieco niższa.
dodano: 2010-10-06 autor: TaoWeiHung

Polecam, bardzo fajna łamigłówka , świetnie nadaje się na prezent zwłaszcza dla Kobiety.Na pozór prosta lecz jest bardziej wymagająca niż niektóre łamigłówki które maja poziom 6/6.