ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu IQ Fit

IQ Fit

Mała trójwymiarowa łamigłówka

cena:

38.50 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 1
wiek: od 6 lat

wydawca: Granna

wersja językowa: polska

Opis


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2012-10-08 polecam! autor: elunia

Kolejna, po IQ Twist, łamigłówka z serii Smart Games. Choć na pierwszy rzut oka obie łamigłówki wydają się podobne, to nie należy ulegać pozorom - nowe klocki i nowe zasady powodują, że mamy do czynienia z zupełnie innymi wyzwaniami.

Klocki mają dziwne, trójwymiarowe kształty. Wystające elementy powodują, że każdy klocek może przyjmować dwa, zupełnie różne od siebie kształty. Na planszy znajdują się "dziury", do których można "schować" wystające elementy. Zadanie polega na ułożeniu wszystkich klocków w pudełku.

W dołączonej książeczce znajdziemy zadania (tzn. początkowe położenie wybranych klocków) o 5 stopniach trudności. Im trudniejsza zagadka, tym mniej klocków ma ujawnione położenie. Zadań jest aż 120, co powoduje, że łamigłówka zapewni nam długie godziny zabawy.

Zadania na najniższym poziomie nie powinny sprawić nam większych trudności, ale już zadania z poziomu drugiego wymagają chwili zastanowienia. Poziom 3 i wyżej to prawdziwe wyzwanie (i prawdziwie dobra zabawa!).

Gra jest bardzo solidnie wykonana. Pudełko i klocki zostały tak zaprojektowane, aby można było bawić się w podróży, bez obaw o zagubienie elementów.

Polecam, najlepiej w komplecie z IQ Twist, ponieważ trudno zdecydować, która z nich jest lepsza!