gry planszowe łamigłówki > Pingwiny na lodzie
ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Pingwiny na lodzie

Pingwiny na lodzie

Wielopoziomowa gra logiczna

cena:

89.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 1
wiek: od 6 lat

wydawca: Smart
nr katalogowy: SG155

wersja językowa: polska

Opis


Fascynująca gra logiczna. W skład wchodzi plansza i 5 elementów typu pentomino. Gracz ma za zadanie takie rozłożenie lodowych elementów, aby każdy z nich pasował do układu planszy. Do gry dołączona jest książeczka z 60 zadaniami o różnym poziomie trudności. 

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2013-01-15 Świetna łamigłówka autor: scheherazade

Jest to łamigłówka, która oprawą wizualną przyciągnie każdego, zaś trudnością zadań – mniej i bardziej zaawansowanych graczy. Celem gry jest ułożenie wszystkich 5 klocków, w taki sposób aby: zmieściły się na planszy i położenie pingwinów było zgodne z wytycznymi w zadaniach – pokazane są pozycje od 2 do 5 pingwinów. Trudność tych zadań polega również na tym, że dysponuje się zestawem 5 klocków, które mają ruchome elementy, dające w sumie 12 różnych kształtów. Trzeba więc nieźle się nagłowić nad ich ustawieniem i rozmieszczeniem na planszy.
Jako wielbicielka łamigłówek bardzo polecam całą serie SmartGames za pomysł, realizację i możliwość ćwiczenia szarych komórek.
dodano: 2012-11-16 autor: Dorota756

Bardzo sympatyczna gra dla dzieciaków od 6 lat i dla tych większych-trzeba wysilić szare komórki. Mamy z synkiem świetną zabawę. POLECAM