gry planszowe łamigłówki > Rubik's Twist kolorowy
ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Rubik's Twist kolorowy

Rubik's Twist kolorowy

Fascynująca układanka przestrzenna.

cena:

36.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 1
wiek: od 8 lat
czas gry: ok. 10 min.

wydawca: Rubik

wersja językowa: europejska
instrukcja: angielska

Opis


Oryginalna układanka Rubik's Twist kolorowy firmy Rubik jest wyzwaniem składającym się z 24 trójkątów, które mogą tworzyć nieograniczone kształtami, kolorowe figury. Wszystko jedynie za pomocą kilku ruchów i Twojej wyobraźni. Wszystkie trójkąty są ze sobą połączone. Ostatni z nich tylko jednym bokiem, natomiast pozostałe - dwoma. Trójkąty obracają się o 360 stopni, więc nie musisz się martwić o złamanie któregokolwiek z klocków.

Rubik's Twist to doskonała zabawka edukacyjna. Usprawnia wyobraźnię przestrzenną oraz sposób postrzegania figur geometrycznych przez najmłodszych. Nie ma ograniczeń Twojej wyobraźni - układaj, co tylko podpowiada Ci Twoja wyobraźnia.  

Układanka stwarza ogromne możliwości tworzenia i co najważniejsze, nie ma w niej przegranych. Idealna w podróży, zapewni wiele godzin zabawy Tobie i Twoim znajomym. Łamigłówka znana jest również pod nazwą Rubik's Snake (Wąż). Została wymyślona przez Profesora Ernő Rubika, znanego w świecie z wynalezienia kostki Rubika.  

W opakowaniu znajduje się książeczka w języku angielskim, która zawiera m.in. rysunki figur, których ułożenie jest możliwe za pomocą Rubik's Twist.

Zacznij układać i patrz, jak niesamowite klocki przybierają prawdziwe, kolorowe kształty!

PUDEŁKO ZAWIERA:
24 trójkąty połączone ze sobą
książeczkę w języku angielskim

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną