gry planszowe łamigłówki > Cast Tube poziom 5/6
ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Cast Tube poziom 5/6

Cast Tube poziom 5/6

Tak wysoki poziom trudności to nie są przelewki. Wypróbuj tyle sposobów na rozwiązanie zagadki, ile tylko przyjdzie ci do głowy.

cena:

54.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 1
wiek: od 8 lat

wydawca: Hanayama
nr katalogowy: 111618

wersja językowa: angielska
instrukcja: polska

Opis


Jeśli nie spróbujesz tych wszystkich rozwiązań, możesz nie być w stanie osiągnąć ekscytacji i euforii związanej z rozwiązaniem łamigłówki.

Seria "Huzzle" to łamigłówki dla dorosłych, które wyróżniają się trzema wyjątkowymi elementami: innowacyjnymi pomysłami, bardzo wysoką jakością wykonania oraz unikalnym designem. Zagadki oparte są na koncepcji dwóch prostych pytań: czy możesz rozdzielić elementy? czy możesz złożyć je ponownie razem? Wszystkie wzory zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni, a każde rozwiązanie to umiejętne połączenie pracy intelektu i... obu rąk. Czasami będzie ono trudne i pokrętne, czasami łatwe i przyjemne.

Seria "Huzzle" posiada sześć poziomów trudności. Zaleca się, aby zacząć od najłatwiejszego i piąć się stopniowo do góry, ale jest to tylko sugestia. W wielu przypadkach, wszystko zależy od naszych indywidualnych predyspozycji. Można oczywiście wybrać swoją łamigłówkę na podstawie projektu lub nazwy, która po prostu nam się spodobała. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie", staje się początkiem wielkiej pasji. W bogatej i różnorodnej ofercie łamigłówek "Huzzle", każdy znajdzie coś dla siebie!

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną