gry planszowe łamigłówki > Łamigłówki druciane 5 szt. (zestaw niebieski)
ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Łamigłówki druciane 5 szt. (zestaw niebieski)

Łamigłówki druciane 5 szt. (zestaw niebieski)

Rozdziel 2 częsci! 5 łamigłówek o poziomie 1/3 i 2/3.

cena:

19.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 5
wiek: od 9 lat

wydawca: Eureka

wersja językowa: angielska
instrukcja: polska

Opis


Prezentowany zestaw to prawdziwy rarytas dla miłośników zagadek. W komplecie znajduje się 5 łamigłówek o poziomie 1/3 i 2/3.

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie „wspólnego języka” ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby.

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2013-03-07 cena stosowna do jakości autor: mvodka

Zestaw 5 niespecialnie trudnych łamigłówek w stosunkowo niskiej cenie. W tym secie nie ma nic szczególnie ciekawego, "zabawki" to odpowiednio powyginane kawałki drutu, które dość łatwo się deformują. Moim zdaniem lepiej wydać trochę więcej na jedną porządna łamigłówkę niż kupić kilka słabych. Jeśli masz już jakieś doświadczenie w rozwiązywaniu takich zagadek to zdecydowanie odradzam, jeśli nie, to możesz sprobowac.