gry planszowe łamigłówki > Logiquest: Zip City (edycja polska)
ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Logiquest: Zip City (edycja polska)

Logiquest: Zip City (edycja polska)

Spraw, by kuliste pojazdy dotarły do właściwych miejsc!

cena:

86.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do
wiek: od 8 lat

wydawca: Rebel.pl (2021)
nr katalogowy: MIXLQ04

wersja językowa: polska

Opis


Logiquest: Zip City to gra logiczna, w której wcielasz się w rolę bota - automatycznego kontrolera ruchu. Twoim zadaniem jest kierowanie transportem i przenoszenie całych dzielnic, aby umożliwić pasażerom podróż przez labirynty przecinających się torów. Nie ma czasu do stracenia, bo podróżnych jest coraz więcej, a dzień dopiero się zaczyna!

Na czym to polega?
Podczas rozgrywki będziesz układać kwadratowe kafelki (kafelki torów miejskich) na pochylonej planszy, łącząc drogi, którymi kulki (zip sfery) przemieszczają się z pozycji startowych do pozycji końcowych zgodnie z wyzwaniami przedstawionymi na kartach zadań.

Każda z kart określa, jakich kafelków torów możemy użyć. Twoim zdaniem jest rozmieszczenie ich w taki sposób, by po zwolnieniu blokady kulki dotarły do miejsca przeznaczenia.

Czym jest Logiquest?
To seria jednoosobowych łamigłówek o prostych zasadach, będących nie lada wyzwaniem dla całej rodziny. Każda z nich dotyczy innego tematu i posiada unikalny mechanizm, pobudzający uczestników do nieszablonowego myślenia. Dzięki elementom wysokiej jakości oraz zagadkom o zróżnicowanym poziomie trudności, łamigłówki z serii Logiquest zapewniają wiele godzin doskonałej zabawy.

Dlaczego pokochasz tę grę?
Logiquest: Zip City to klasyczna łamigłówka logiczna: z dostępnych elementów musimy ułożyć drogę, która zaprowadzi nas z punktu do punktu.
Zasady gry są bardzo proste i umożliwiają samodzielną zabawę nawet dzieciom.
W pudełku znajdziemy 40 kart z zadaniami na 4 poziomach trudności.

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną