gry planszowe łamigłówki > Kostka Rubika Junior Cube 2x2x2
ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Kostka Rubika Junior Cube 2x2x2

Kostka Rubika Junior Cube 2x2x2

Dziecięca wersja kultowej kostki

cena:

25.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 1
wiek: od 5 lat

wydawca: Rubik

wersja językowa: europejska
instrukcja: nie dotyczy

Opis


Prezentowana wersja kostki Rubika Junior Cube 2x2x2 to tak naprawdę najmłodsza siostra wersji 3x3x3 - legendarnej wersji kostki. Jest na tyle nieskomplikowana, aby nawet 5-latki mogły się nią bawić i rozpocząć swoją przygodę z łamigłówkami Rubika. Junior Cube oferuje ten sam sposób działania i perfekcyjny mechanizm, co jej bardziej profesjonalna wersja 2x2x2 Mini Cube. Zastosowanie jednak czterech ścianek w jednym kolorze, jednej w kolorze zielonym oraz jednej z rysunkiem małpki, powoduje, że jej ułożenie jest dużo prostsze i pozwala w łatwiejszy sposób poznać działanie algorytmów układania kostki Rubika.

Junior Cube 2x2x2! Kostka dla najmłodszych!
Czy na pewno szybko poradzisz sobie z jej ułożeniem? Spróbuj!!!!


Oryginalna Kostka Rubika (z węg. „bűvös kocka” – kostka magiczna) – została wynaleziona przez Ernö Rubika w 1970 r. Zasady gry są proste: polegają na takim ułożeniu kwadratów, aby na każdej ścianie wszystkie posiadały jeden kolor. Kostka składa się z 26 sześcianów połączonych przegubem, który umieszczony został w środku kostki. Dzięki temu przegubowi każda z 6 zewnętrznych warstw kostki obraca się wokół osi prostopadłej do danej warstwy i przechodzącej przez środek kostki.
Ilość kombinacji różnych ułożeń kostki 3x3x3 wynosi 43 252 003 274 489 856 000 (ponad 43 tryliony).
Jest wiele metod ułożenia kostki Rubika.

Miliardy kombinacji!!! Zawsze jedno rozwiązanie!!!

Polecamy wszystkim, którzy uwielbiają prawdziwą logiczną rozrywkę. Sprawdź swoje umiejętność!

Pamiętaj: TYLKO ORYGINAŁ da pełen komfort, zabawę i niezawodność działania. Będzie służył przez lata, nawet następnym pokoleniom.

Tanie podróbki nigdy nie będą gładko obracały się, jak nasza oryginalna wersja kostki Rubika. Całkowita przyjemność z zabawy!

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną