gry planszowe łamigłówki > Rubik's Mirror Cube
ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Rubik's Mirror Cube

Rubik's Mirror Cube

Lustrzana kostka Rubika

cena:

59.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


wiek: od 12 lat

wydawca: Rubik

wersja językowa: polska

Opis


Magiczna Kostka, stworzona ponad ćwierć wieku temu przez węgierskiego profesora Ernö Rubika do dziś stawiana jest jako przykład nieśmiertelnej łamigłówki doskonałej dla wielu pokoleń. W ciągu ostatnich kilku lat przeżyła prawdziwy powrót na salony, między innymi dzięki mistrzostwom  w Speedcubing’u, czyli rozwiązywaniu jej na czas. Kostka Rubika przez lata pozostała niezmienna – jest to wielokolorowy sześciokąt, który trzeba złożyć, tak aby wszystkie ścianki były w jednolitym kolorze.

Jednak dla wszystkich miłośników nowoczesności oraz sztuki współczesnej mamy przedstawiciela nowej generacji Kostki Rubika – Rubik’s Mirror Cube. Złożona przypomina normalną kostkę, z tą różnicą, że wszystkie ścianki są srebrne, a na każdej z nich znajduje się 9 elementów w różnym rozmiarze.

Jednak po wymieszaniu Rubik’s Mirror Cube zamienia się w tajemniczy wielościan, który mógłby spokojnie konkurować z dziełami niejednego współczesnego artysty.

Zadaniem oczywiście jest ułożenie Rubik’s Mirror Cube, tak aby wróciła do swojej pierwotnej, sześciennej, formy. Jednak w związku z tym, że elementy są różnego rozmiaru, a wszystkie ścianki mają identyczny kolor, cel ten stanowi duże wyzwanie także dla osób, które doskonale sobie radzą ze zwykłą Kostką Rubika. Dlatego jeżeli komuś się nie powiedzie, nie należy się tym przejmować! Wymieszany Rubik’s Mirror Cube stanowi doskonałą ozdobę salonu.

UWAGA: Prezentowana wersja kostki Rubik’s Mirror Cube zawiera zaczep. Po nawleczeniu paska (znajduje się w zestawie) kostka „przekształca się” w brelok. Możemy ją wtedy przypiąć do paska, plecaka lub po prostu przełożyć pasek przez rękę i mieć pewność, że nasza ukochana łamigłówka nigdzie się nie zawieruszy i zawsze będzie pod ręką!

 

 

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2011-07-20 ciekawa zabawka autor: mvodka

Kostka ta jest ciekawa modyfikacja standardowej kostki rubika, działa na identycznych zasadach jednak kolory zastapione sa tu "ksztaltami". Osoba potrafiaca ulozyc standardowa kostke, po krotkiej zabawie powinna sobie spokojnie poradzic z wersja mirror. Nie polecam tej zabawki poczatkujacym, zwykla kostka jest tansza i przyjemniej sie ja uklada.
dodano: 2010-02-27 super autor: Karolina Sowińska

Powyższa kostka rubika jest świetnym prezentem dla osoby która układa zwykłą kostkę w 1 minutę. Jej zróżnicowane kształty dają niezłą zabawę i sporo myślenia. Bardzo polecam ten produkt. :)