ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Cat Stax

Cat Stax

Łamigłówka dla każdego

cena:

44.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do
wiek: od 10 lat

wydawca: Huch
nr katalogowy:880413

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


Stack up the cats! Select a challenge and then arrange all of the cats on the card so that they fit perfectly within the grid. The cats come in all shapes and sizes, so you'll have to figure out how they precisely nestle together to solve each challenge. Paw your way through all 48 puzzles and consider yourself one clever cat!

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2018-09-09 dla fanów łamigłówek z duża cierpliwością autor: dagsa

Gra posiada zgrabne małe pudełko, zawartość to fajne grube karty z 48 zadaniami i 12 kolorowych kotów. Wykonanie jest bardzo dobre. Oprócz kart z zadaniami znajdziemy też rozwiązania w pudełku. Karty podzielone są na rożne poziomy trudności, pomimo tego nawet początkowe karty potrafią czasem być podchwytliwe. Celem układanki jest zmieszczenie danej liczby kotów na określonej przestrzeni. Wraz z kolejnymi kartami dochodzą warstwy i wtedy zaczyna robić się ciekawie. Cat Stax to świetna zabawa dla młodszych jaki i starszych lubiących łamigłówki oraz koty. Można wracać do poprzednich poziomów bo nie sposób zapamiętać układ kotów po jakimś czasie.

plusy:
+wykonanie
+zróżnicowane poziomy trudności
+ małe opakowanie, idealne na wyjazd lub do torebki/plecaka
+brak powtarzalności układów
+fajna alternatywa dla krzyżówek logicznych
+ proste zasady

minusy:
- młodsi gracze mogą się zniecierpliwić. Są poziomy, które są bardzo trudne i czasem potrzeba dużo czasu by je rozwiązać.
- W 14 układance jest błąd,po umieszczeniu wszystkich kotów zostaje jedno wolne pole,a tak według zasad nie powinno być ( ale nawet w rozwiązaniu do tej zagadki widnieje wolne pole)