gry planszowe łamigłówki > Rush Hour junior
ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Rush Hour junior

Rush Hour junior

Dziecięca wersja świetnej łamigłówki

cena:

57.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 1
wiek: od 6 lat

wydawca: ThinkFun

wersja językowa: polska

Opis


Dzięki dziecięcej wersji Rush Hour także młodsi gracze mogą wypróbować tą wspaniałą grę. Po ustawieniu planszy zgodnie z obrazkiem na karcie zadania, gracze starają się przejechać samochodem z lodami pomiędzy blokującymi trasę samochodami, autobusami i ciężarówkami. Łamigłówka jest bardzo "grywalna" a 40 dostosowanych do wieku dzieci zadań powinno zainteresować nawet najbardziej niesforne z nich.


Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2021-11-22 Jedna z lepszych układanek dla dzieci autor: DorotaK

To nasz faworyt wśród logicznych układanek.
dodano: 2012-02-10 2 w 1 autor: bożenka

W swojej kolekcji posiadam wiele gier na kilka osób. Czasami jednak człowiek nie ma czasu na spotkanie z innymi. Chce spędzić chwilę nad grą, czy gierką, która postawi przed nim wyzwanie. Taką logiczną układanką stawiającą przed graczem czasami łatwe, a czasami bardzo trudne zadanie jest Rush Hour. Mam tą grę wraz ze wszystkimi dodatkami. Niestety mam też małego bąbla (ma już 17 miesięcy), który obserwuje świat i widzi jak to mamusia i tatuś od czasu do czasu jeżdżą autkami. My myślimy nad ruchami, ale on jeszcze tego nie wie. Dla niego liczą się tylko autka (no i lokomotywy) oraz tacka, na której się przemieszczają. Planowałem mu kupić tą pozycję za jakieś 3 lata. Życie pokazało, że już dziś brakuje mi tej układanki w domu. Dziś kupuję ją dla autek, a „jutro” odłożone karty zostaną wystawione na stół tak by synek mógł jeszcze raz pobawić się tą grą. Jakiś czas temu kupiłem normalną wersję chrześniakowi i bardzo mu się podobała i podoba. Fakt, że nie jest wstanie wszystkich zadań rozwiązać, ale dzięki temu wiem, że będzie mu służyła dłuższą chwilę. Drugą zaletą Rush Hour jest to, że wiele osób nie przepada za grami planszowymi, jednakże ma inne podejście do łamigłówek i z chęcią zasiadają przy: Rush Hour, Antywirus, Port lotniczy itd. Wolą rywalizację „człowiek kontra maszyna”.

Ogólnie Rush Hour Junior jest trochę drogim zestawem plastikowych, małych autek, który moim zdaniem w przyszłości stanie się ciekawą pozycją dla małego planszomaniaka :)
Jak dla mnie 2 w 1 – czyli prawie ideał

Daniel
dodano: 2010-11-24 Świetna łamigłówka autor: marolki

Na podstawie rozkładu na kartach ustawia się samochody na planszy, aby następnie przesuwając samochody po linii pionowej lub poziomej wyjechać "lodziarzem". Samochodziki dopracowane - nawet niektóre mają w bagażniku psy, co dla niektórych dzieci okazywało się ważnym elementem gry! Młodsze dzieci bawią się grą w ustawianie wszystkich samochodów na "planszy", jeżdżeniem nimi (3-4 lata) i chętnie po tę grę wracają. Starsze radzą sobie z nią samodzielnie (5-7 lat) i aż miło patrzeć, jak im "główka" pracuje :) Przednia zabawa również dla dwójki dzieci, kiedy siedzą i razem kombinują