gry planszowe łamigłówki > Łamigłówka Cast Padlock – Poziom 5/6
ŁAMIGŁÓWKI
logo przedmiotu Łamigłówka Cast Padlock – Poziom 5/6

Łamigłówka Cast Padlock – Poziom 5/6

Rozłóż dwie części i złącz z powrotem.

cena:

54.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do
wiek: od 8 lat
czas gry: od 120 do 240 min.

wydawca: Hanayama (2016)

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


Łamigłówka przypomina kłódkę. Jednak w przeciwieństwie do zwykłych kłódek, do otwarcia tej konkretnej nie wystarczy kluczyk. To nie takie proste! Wnętrze składa się z dwóch eliptycznych części, spiętych ciasno przez dwie okrągłe części zewnętrzne, które skutecznie blokują rozwiązanie zagadki. Nie poddawaj się i otwórz zamek!

Hanayama od ponad siedemdziesięciu lat jest znanym producentem i sprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Od samego początku kładł wielki nacisk na twórcze pomysły, wysoką jakość i przyjazną obsługę.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie" staje się początkiem wielkiej pasji i łączy całe rodziny wokół wspólnego hobby.

Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni godziny fantastycznej zabawy.

Uwaga! Wszystkie łamigłówki można rozwiązać BEZ UŻYCIA SIŁY.

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną