gry planszowe kościane > Moje Miasto Gra Kościana
GRY KOŚCIANE
logo przedmiotu Moje Miasto Gra Kościana

Moje Miasto Gra Kościana

Stwórz swoje wyjątkowe miasto za pomocą kości i ołówka!

cena:

47.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 6
wiek: od 10 lat
czas gry: ok. 20 min.

wydawca: Galakta (2023)
projektant: Reiner Knizia

wersja językowa: polska

Opis


Wynik na kościach powie ci, jaki budynek musisz narysować na swoim arkuszu. Kolejne epizody gry wprowadzają nowe wyzwania: najpierw należy zagospodarować ziemię, a później odnaleźć pokłady złota. Niestety, sprowadzi to bandytów, których będziesz musiał otoczyć i aresztować. Przeżyj rozwój swojego miasta na przestrzeni 12 zróżnicowanych epizodów! Możesz rozegrać je w formie dużej kampanii lub wybrać swój ulubiony epizod lub rozdział.

Zawartość pudełka:

● 1 gruby notes z arkuszami epizodów (zadrukowane dwustronnie) ● 3 specjalne kości ● 1 instrukcja ●

Pudełko nie zawiera ołówków.

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2023-05-11 Małe Moje Miasto autor: corqan

Moje Miasto Gra Kościana jest grą typu roll and write. Naszym zadaniem jest jak najlepsze zabudowanie mapki, różnymi rodzajami budynków. Rzucamy kostki (zamiast kropek mają on kształty i typ budynku), łączymy je razem i rysujemy. Zasady są bardzo proste, a rozgrywka szybka.
Super sprawą jest to, że w pudełku dostajemy 12 różnych mapek ze swoimi zasadami, które tworzą kampanię (oczywiście nie trzeba jej rozgrywać, a plansze można wykorzystać indywidualnie). Sama historia jest bardzo prosta, ale przyjemna. Po skończeniu całej, jest lekki żal że to już koniec bo jeszcze chętnie by się grało dalej.
Czuć tutaj ducha dużej wersji Moje Miasto, jednak jest więcej losowości, nigdy nie wiadomo jakie kształty jeszcze się pojawią, albo jakie typy budynków, ale uważam że jak komuś podobała się jedna z tych gier to druga również przypadnie do gustu. Ja już nie mogę się doczekać kiedy zacznę kolejną kampanię (w bloczku jest 12 dwustronnych planszetek każdej z misji).