gry planszowe kościane > Kości zostały rzucone (wyzwanie I)
GRY KOŚCIANE
logo przedmiotu Kości zostały rzucone (wyzwanie I)

Kości zostały rzucone (wyzwanie I)

Nowe kombinacje wymagają nowych strategii!

cena:

21.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 4
wiek: od 10 lat
czas gry: od 30 do 30 min.

wydawca: G3 (2023)
projektant: Wolfgang Warsch

wersja językowa: niemiecka
instrukcja: nie dotyczy

Opis


Bloczek do gry kościanej Kości zostały rzucone, który jest prawdziwym wyzwaniem! Nowe kombinacje wymagają nowych strategii. Bloczek składa się z dwustronnych kartek. Jedna strona przeznaczona jest do wykreślania wyników wskazanych przez wyrzucone kości, druga strona służy do podliczenia ostatecznych rezultatów. ZAWARTOŚĆ: bloczek (wyzwanie) do gry "Kości zostały rzucone".Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2023-03-21 Świetny dodatek autor: corqan

Kości zostały rzucone - wyzwanie 1 jest świetnym dodatkiem. Dostajemy dodatkowy bloczek ze zmienioną planszą. Wszystkie kostki działają tak jak w wersji podstawowej, ale pola zostały pozmieniane - w sensie dostajemy inne bonusy, wartości są na innych miejscach. Wydaje się to niewiele jednak zmienia fajnie rozgrywkę. Szczególnie morska część planszy według mnie została rewelacyjnie odmieniona i naprawdę urozmaicona.
Dla mnie ten dodatek świetnie urozmaica grę i tak jak wyzwania z poprzednich części (Rzuć na Tacę i Duże Sumy) warto go kupić. Dzięki niemu mamy więcej gry i świeżości w kolejnych rozgrywkach. Dodatkowo kolejny bloczek sprawi, że nie prędko skończą nam się i będzie można dużo dłużej cieszyć się tą świetną grą. Jeżeli podoba Ci się podstawka to ten dodatek jest obowiązkowy, jeśli nie zachwyciła Cię podstawka to tu nie znajdziesz niczego odkrywczego.