gry planszowe kooperacyjne > Burgle Bros.
GRY KOOPERACYJNE
logo przedmiotu Burgle Bros.

Burgle Bros.

Organizujemy skok na trzy sejfy.

cena:

174.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 4
wiek: od 12 lat
czas gry: od 90 do 90 min.

wydawca: Fowers Games (2015)
projektant: Tim Fowers

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


Burgle Bros. is a cooperative game for 1-­4 players. Players are unique members of a crew trying to pull off a robbery of a highly secure building — without getting caught. The building has three floors (4x4 tiles), each with its own safe to crack. Players start on the first floor and have to escape to their helicopter waiting on the roof.

Players each have three stealth tokens. Whenever they are on the same tile with a guard, they lose one. If any player is caught without a stealth token, the game is over. If players can open all three safes, and escape through the stairs to the roof they win.

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2020-01-05 Super autor: Jnowaczy

Jesteśmy złodziejaszkami, cel trzypiętrowy budynek wypełniony kosztownościami. Jest jeden problem- budynek naszpikowany jest alarmami, strażnikami oraz kamerami. Do wykonania w swojej rundzie mamy kilka akcji w których odkrywamy rozkład pomieszczeń na pietrze, jak znajdziemy sejf musimy podać kod, kradniemy co się da i przechodzimy piętro wyżej. Po nas ruszają się strażnicy i robią to na tyle losowo, że nigdy nie wiemy gdzie pójdą a jak nas złapią, uruchamia się alarm i kot w kłopocie. Dużo kombinowania, naprawdę fajnej i satysfakcjonującej zabawy w przyjemnej atmosferze. Polecam
dodano: 2019-06-10 Doskonały co-op! autor: Andrzej Probulski

Nie jestem wielkim fanem gier kooperacyjnych, bo - poza nielicznymi wyjątkami w rodzaju TMNT: Shadows of the Past - rzadko kładą tak naprawdę nacisk na synergię między umiejętnościami poszczególnych postaci, sprowadzając się do "to teraz ja go walnę za dwa, a ty go walnij za trzy".
Burgle Bros jest jednym z tych nielicznych chlubnych wyjątków: każdy ruch wymaga konsultacji z innymi graczami, zdolności generują świetne tematycznie sytuacje ("jako haker podepnę się do tego czujnika, żebyście w swojej turze mogli przejść, nie wywołując alarmu"), do tego minimalistyczna, komiksowa oprawa sprawia, że gra po prostu świetnie wygląda na stole.