gry planszowe kooperacyjne > Fuse (edycja polska)
GRY KOOPERACYJNE
logo przedmiotu Fuse (edycja polska)

Fuse (edycja polska)

Macie tylko 10 minut! Czy uda wam się rozbroić wszystkie ładunki?

cena:

79.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 5
wiek: od 10 lat

wydawca: Wydawnictwo Portal
projektant: Klein Klenko

wersja językowa: polska

Opis


Fuse to kooperacyjna gra, w której wcielicie się w tytułowych śmiałków, zmuszonych poradzić sobie z wieloma przemyślnie zabezpieczonymi bombami.

Na szczęście do dyspozycji macie aż 25 kostek w pięciu różnych kolorach.
Zacznijcie od wyboru poziomu trudności – od tego będzie zależało, z iloma ładunkami przyjdzie się wam zmierzyć (w ten sposób ustalacie liczbę kart w talii bomb).
Przed każdym graczem rozkładacie dwie bomby, a dodatkowe pięć dobrane z utworzonej wcześniej talii na środku stołu. Włączacie licznik i… start!
Pierwszy gracz wyciąga z woreczka tyle kostek, ilu jest uczestników – każdy z was kolejno decyduje, gdzie położyć jedną z nich. Po wyczerpaniu kostek następna osoba dobiera kolejny zestaw z woreczka i tak aż do końca gry.
Komunikujcie się, podejmujcie wspólnie decyzję, ale pamiętajcie o upływie czasu. Tylko rozbrojenie wszystkich bomb da wam wygraną!

Dlatego najważniejszą rzeczą w Fuse jest zgrana drużyna, która rozumie się bez słów i nie traci cennych sekund na bezsensowne kłótnie.

Bomby w Fuse są bardzo różne – jedne łatwo rozbroić, inne stanowią wyzwanie. Niektóre wymagają tylko trzech kostek w takich samych barwach. By zabezpieczyć inne, będziecie potrzebować bardziej konkretnego zestawu – np. kostek o określonych numerach, kolorach, lub ułożonych w danej kolejności. A na tym nie koniec – niektóre bomby potrafią być naprawdę skomplikowane!

Nie ma czasu na błędy!
Kiedy bombę uda się rozbroić, wrzućcie wszystkie znajdujące się na niej kostki z powrotem do woreczka, a kartę odłóżcie na bok. Przed graczem, którego ładunek został unieszkodliwiony, połóżcie jeden z pięciu znajdujących się na środku stołu. Na jego miejsce weźcie kartę ze stosu. Gdy wszystkie bomby zostaną unieszkodliwione – gra skończona. Zwycięstwo!

Każda rozgrywka trwa 10 minut – 10 minut pełnych emocji!
Pobierzcie specjalną aplikację odmierzającą czas (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.direwolfdigital.Renegade&hl=pl), by jeszcze bardziej wczuć się w nerwową atmosferę Fuse!

Zawartość pudełka

-65 kart (63mm x 88mm), w tym:
11 kart Detonatorów
- 54 karty Bomb
- 25 speckjalnych kości (w 5 róznych kolorach)
- 1 półcienny woeczek
- 1 instrukcja

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2018-01-05 autor: vir3ns

Fantastyczna gra kooperacyjna, która naprawdę zmusza do kooperacji. Brak tutaj problemu wielu innych tego typu gier, gdzie jedna osoba może zacząć sterować innymi graczami i mówić im co powinni zrobić... Bo po prostu nie ma na to czasu!

Do tej pory przetestowałem wszystkie tryby rozgrywki i mogę spokojnie powiedzieć, że gra sprawdza się świetnie przy każdej ilości graczy. Tryb solo jest dobrze zbalansowany i może być świetną odskocznią po partii Mage Knighta ;)