gry planszowe karciane > Hack Trick
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Hack Trick

Hack Trick

Karciany pojedynek dwóch hakerów

cena:

39.90 34.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4
wiek: od 10 lat
czas gry: ok. 15 min.

wydawca: Fullcap Games (2016)
projektant: József Dorsonczky

wersja językowa: polska

Opis


W Hack Trick dwóch hakerów rywalizuje o to, który z nich pierwszy złamie zabezpieczenia serwera, przez wprowadzenie trzycyfrowego hasła przed przeciwnikiem.

Za pomocą kart generujesz cyfry, które potem umieszczasz na klawiaturze. Miej się jednak na baczności, gdyż twój przeciwnik również może wybrać tę samą cyfrę, a wtedy nie tylko przejmie twój znacznik, ale także może uzyskać informację na temat twoich kart. Wygrywa haker, który jako pierwszy utworzy rząd z 3 swoich znaczników (poziomo, pionowo lub ukośnie) lub umieści je na jednym klawiszu.

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
6 kart planszy
18 kart cyfr
12 kart programowania
22 znaczniki graczy
11 znaczników punktacji
1 instrukcja

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2016-04-20 Mała sprytna, niepozorna. autor: pawelacb

Na grę natrafiłem przypadkiem. Nieciekawa okładka, mało zachęcająca po rozłożeniu plansza i dziwny tytuł sprawiły, że obok gry przechodziłem obojętnie.
Los jednak chciał, że przechodząc obok stoiska Fullcap Games na Pyrkonie był wolny stolik. Mając z żoną akurat chwilkę coś nas tknęło i postanowliśmy dać tej małej grze szanse.
To była świetna decyzja! Oboje jesteśmy wielkimi fanami małych, sprytnych gierek, świetnie działających w dwie osoby, które można zabrać do kieszeni lub zagrać przy obiadku.
Tak, taki właśnie jest Hack Trick. Zaskakująco ciekawa wariacja gry kółko i krzyżyk, w której od dwóch do czterech graczy (przy czterech graczach wariant drużynowy) może stanąć do pojedynku umysłów.
Sama mechanika jest banalnie prosta: albo dobieramy kartę, albo zagrywamy kartę. Po zagraniu karty sumujemy jej wartość z wartością karty wcześniej wyłożonej w sekwencji, a wynik tej sumy wskazuje nam pole
na które kładziemy nasz znacznik. Naszym celem jest ułożenie trzech znaczników na planszy w linii (poziomej, pionowej lub pod skosem) albo trzech znaczników na jednym polu. Brzmi nudno? Nic bardziej mylnego!
Dorzućmy do tego liczenie kart i prawdopodobieństw, możliwość eliminacji znaczników przeciwnika, a następnie wykorzystywanie ich w celu poznania sumy kart na ręce naszego rywala, możliwość
zmuszenia naszego przeciwnika do wyłożenia karty z ręki, a otrzymamy grę która naprawdę pokazuje pazur i potrafi sprawić że nasz mózg zacznie parować.

Jako fan małych, sprytnych gier polecam mimo wszelkich wątpliwości jakie mieć możecie sprawdzić grę Hack Trick, zwłaszcza jeżeli spojrzymy na cenę Emotikon smile
Red7 oraz Poprzez Wieki mają u nas na stole nowego, silnego konkurenta!