gry planszowe karciane > Namiestnik
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Namiestnik

Namiestnik

Stań do walki o władzę.

cena:

99.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 4
wiek: od 12 lat
czas gry: od 40 do 60 min.

wydawca: Games Factory Publishing (2015)
projektant: Yuri Zhuravlev

wersja językowa: polska
Do wyczerpania zapasów do każdego egzemplarza gry dodajemy wszystkie karty promo wydrukowane w ramach akcji wspieram to.

Opis


Za tysiąc lat, gdy historycy i poeci krainy Laar zaczną odczytywać na nowo zdarzenia dzisiejszych dni, niemożliwym będzie, by dostrzegli wszystkie ruchy pionków na szachownicy Wielkiej Gry. Swoje piętno odcisną jedynie królewskie czyny. To do oni cieszyć się będą tytułami boskich imperatorów, niezrównanych wodzów, światłych władców. Cała mozolna praca wykonana przez agentów, szpiegów i pomniejszych generałów, których imiona dawno pochłoną
mroki dziejów, stanie się ich zwycięstwem. To jest właśnie droga, którą musimy podążać, Namiestniku.

Namiestnik to wyjątkowa gra karciana z systemem piramidy, której akcja dzieje się w legendarnym rosyjskim świecie dark fantasy „Berserk”, gdzie brutalne wojny i krwawe intrygi są chlebem powszednim, a bohaterów tworzą bezwzględność i rządza władzy.

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2016-01-25 cztery z minusem autor: AndrzejK

Namiestnik to dośćspecyficzna gra. Mamy tutaj licytację która działa w dość specyficzny sposób (bez przebijania, mamy trzy podejścia i jak nic nie kupimy to mamy jedynie bonus, bez karty). Mamy też dość mocno ograniczoną liczbę kart na ręce z których budujemy naszą piramidę.

Mamy w końcu też karty, te dzielą się na dwie kategorie, karty praw i karty pozostałe. Z pozostałych budujemy piramidę odpalają coraz to lepsze zdolności (czy wyżej karta w piramidzie tym lepszy bonus). Mamy też karty praw czyli jednorazowe lub długotrwałe bonusy.

Gra jest dość fajna ale po 2, 3 rozgrywkach jakośc do niej nie chcemy za bardzo wracać, nie wiadomo czemu. Wszystkie mechanizmy działają tutaj poprawnie ale cośsię do końca klei w całość:)

Przede wszystkim polecam zagrać ponieważ jest to gra dość specyficzna :)