gry planszowe karciane > Phase 10 (edycja niemiecka)
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Phase 10 (edycja niemiecka)

Phase 10 (edycja niemiecka)

Klasyczna gra karciana

cena:

62.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 6
wiek: od 7 lat
czas gry: ok. 60 min.

wydawca: Mattel
projektant: Kenneth Johnson

wersja językowa: niemiecka
instrukcja: polska

Opis w serwisie BGG

Opis


Nieco zbliżona do remika gra karciana, w której gracze starają się kompletować odpowiednie zestawy kart w kolejnych 10 fazach gry. Pojedyczna faza polega na zebraniu  sekwencji kart, kilku kart w wybranym kolorze itp... Wygrywa ten kto pierwszy zakończy 10. fazę gry. Zawartość pudełka 108 kart do gry6 kart pomocy

Jak to wygląda ?


Często kupowane razem z Phase 10 (edycja niemiecka):Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2019-10-08 Długa, wciągająca gra towarzyska. autor: saberkiryuu

Miałam szczęście wykupując ostatnie pudełeczko tej naprawdę ciekawej gry. Mimo jej dużej prostoty sprawia dużo radości. Gra trwa długo, co niewątpliwie jest jej sporym atutem, ponieważ można spędzić popołudnie układając znakomite fazy. Jednocześnie nie nudzi, co wychodzi grze na plus. Nie polecam grać w więcej niż 4 osoby, gdyż jedna potyczka może trwać nawet 5 godzin :D No chyba, że ktoś przepada za długimi turami, wtedy taka osoba będzie uradowana!
dodano: 2016-07-25 Ekscytująca rozgrywka na wiele spotkań autor: Rafał Orłowski

Grę poznałem na ostatnim wypadzie do Szwecji. Zacząłem w nią grać czekając na transmisję meczu finałowego Euro 2016. Gra tak mnie wciągneła, że ledwo co zdążyłem na II połowę dogrywki.
Super zabawa; graliśmy w 4 osoby, już prawie uzbierałem układ do mojej fazy aż tu nagle ktoś inny się wykłada i kończy grę. Dla mnie najtrudniejsza jest faza siódma (2 x po 4), stałem na tej fazie chyba z 6 rund. Ciekawa jest też rozgrywka w 6 osób (graliśmy na promie wracając ze Szwecji), dużo trudniej zebrać potrzebne karty.
Czas zamówić grę dla siebie, moje dzieci już się nie mogą doczekać.
Gorąco polecam dla młodzieży i dorosłych.
dodano: 2015-07-15 świetne autor: Marek Siejka

świetna i wciągająca gra, najlepsza na niepogodę lub na spędzenie czasu w miłym towarzystwie ;) im więcej osób gra tym jest zabawniej :)
dodano: 2009-06-11 dobrze się bawiłem autor: DJ

Odwiedziłem znajomych na urlopie w Niemczech. Zaproponowali grę Phase 10. Nie było problemów z pojęciem jej zasad. Graliśmy we cztery osoby.
Każda z 10 faz gry polega na zebraniu określonego układu kart. Po jego zebraniu wykładamy się na stole. Pozostałych kart pozbywamy się dokładając do już leżących na stole układów ...

Gra się spodobała - postanowiłem ją kupić po powrocie z urlopu. (choć cena do najniższych nie należy, to chyba kupię dwie, żeby zrobić komuś prezent).
Polecam
dodano: 2009-01-03 Miły przerywnik :) autor: Patryk Nowacki

Opis: Gra polega na zbieraniu konkretnych układów kart (np. Faza 2 - trzy takie same karty i 4 karty po kolei). Jak sama nazwa mówi gra składa się z 10 takich faz, które trzeba pokonać w odpowiedniej kolejności. Wygrywa ten kto jako pierwszy wykona wszystkie 10 faz.

Wykonanie: Gra jest bardzo dobrze wykonana. Chociaż gram bardzo często w 10 faz to po kartach w ogóle nie widać zniszczenia.

Opinia:
Dla mnie bardzo fajna gra.

Głównie mam okazję grywać w gry tylko w 2 osoby. Producent gry 10 Faz informuje iż gra ta nadaję się od 2 do 6 graczy. Jednak osobiście polecam zmienić trochę zasady przy grze w dwie osoby: Wygrywa ten kto jako pierwszy pokona wszystkie 10 faz jednak fazy może wykonać w dowolnej kolejności.