gry planszowe karciane > ...and then, we held hands.
GRY KARCIANE
logo przedmiotu ...and then, we held hands.

...and then, we held hands.

Dwuosobowa karcianka kooperacyjna

cena:

84.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 2
wiek: od 12 lat
czas gry: od 30 do 45 min.

wydawca: LudiCreations (2015)

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


...and then we held hands. is a co-operative game about finding balance. To win, the two players must complete objectives using their emotions and reach the center of the board at the same time.

Changing perspectives is key to providing more options for navigating the board, and each player's move has an impact on what the other player can do next.

The players take turns trying to fulfill the current common emotional objective by discarding emotion cards to move from node to node. They must do this without verbal communication, empathizing and always considering each other's situation when making a move.

A player can use their own cards or their partner's, but if their move causes their partner to be unable to move, the players lose and the game ends. While moving from node to node, their balance shifts, and they are not able to refill their hand.

The game features a card-splaying mechanism in which players change their "perspective" to reveal a new set of colors (emotions). Depending on their location on the board, they splay cards left or right to reveal more movement options.

The players win by meeting in the center while in a balanced state and within one turn of each other.

Często kupowane razem z ...and then, we held hands.:Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2016-07-14 to nie jest oczywisty wybór autor: minja

To nie jest gra dla każdego, proponowałabym najpierw zagrać przed zakupem, jeśli jest to możliwe, by zobaczyć czy wogóle nam podpasuje. Gra dwuosobowa, która zachęciła nas poziomem abstrakcji, wydaniem i pomysłem, jednak nie zaskoczyła. Po pierwsze - nie jest to wersja, której rozgrywkę nagrał Rhado, tamta była prototypowa - także w zasadach - zasady gry różnią się od pokazanych na filmie (dotyczy to zagrywania kart celów). Bardziej akuratna co do faktycznych zasad jest recenzja Zee. Gra niestety wydała nam się nudna i troche pozbawiona sensu; oczywiście jest kombinowanie w ramach +/- w obszarze samopoczucia i zagrywania kart, by przesuwać się po torze problemów emocjonalnych tak by iść na spotkanie drugiej osobie, i aby bilans wyszedł na zero, bo inaczej nie można dobierać kart, do tego dochodzi zmienianie stron kart przy zmianie biegunów oraz pare innych zasad, ale...Generalnie raczej więcej przesuwania szlkanych znaczników, przekładania kart, wyciągania ich spod innych i ok, jest myślenie w tym wszystkim bez którego ani rusz nie dojdziesz, ale.. Proponuję zagrać przed zakupem, może to jest gra z serii WOW! lub Mheee...