gry planszowe karciane > Prezencik
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Prezencik

Prezencik

Szybka gra karciana.

cena:

33.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 3 do 7
wiek: od 8 lat
czas gry: od 15 do 20 min.

wydawca: G3 (2015)
projektant: Thorsten Gimmler

wersja językowa: polska

Opis


Prezencik to szybka gra, w której wykorzystuje się 33 karty o wartości od 3 do 35. Gracze musza nieustannie decydować, czy odrzucić znacznik, czy wziąć kartę, by sprytnie budować ciągi liczb...Całkiem proste, prawda? Jednak trzeba uważać, bo za szybko wzięta karta może dać dużo punktów ujemnych.

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2020-04-05 autor: leser

Prościutki, kompletny, elegancki design. Wysoka grywalność i, jak na grę tak lekką, spora decyzyjność. Jedynie wykonanie nie powala: jakościowo jest ok, ale karty z liczbami, to nie jest szczyt wizualnej atrakcyjności. Mimo tego gra swojej ceny jest zdecydowanie warta.
dodano: 2016-12-04 super gra z fatalną nazwą autor: borgulator

Tłumaczenie oryginalnego tytułu "No thanks" na "Prezencik" jest nieporozumieniem.

Gra natomiast jest fenomenalna. Nie sądziłem, że po UNO uda mi się jeszcze znaleźć tak szybką i dynamiczną grą z nutą interakcji negatywnej, która jest przerywana jedynie śmiechem gdy ktoś dostanie "prezencik" w postaci niechcianej karty.

Karty są bardzo fajnie i ładnie wykonane. Kolorystyka urzeka nawet największych daltonistów. Żetony natomiast nie trzymają kompletnie ich poziomu. Gra jest jednak warta każdej złotówki.

Rozgrywka zwykle zamyka się w 10 minutach. 15 minut jest możliwe tylko jeśli doliczymy sumowanie punktów ujemnych na kartce papieru.
dodano: 2016-01-12 Małe pudełko, dużo zabawy autor: maarhabaj

No thanks! (niestety w polskiej wersji o nazwie Prezencik :/ ) to już klasyka. Gra szybka i wciągająca z dużą ilością szceścia i jeszcze wiekszym zadowoleniem z wygranej. Fascynujące jest dla mnie to, jak wiele można zrobić z 33 kart i kupki plastikowych żetonów. Duża ilość zabawy skompresowana do małego pudełka, które można zabrać że sobą wszędzie.