gry planszowe karciane > Bohnanza dodatek
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Bohnanza dodatek

Bohnanza dodatek

Dodatek do gry znanej gry karcianej Bohnanza.

cena:

37.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 3 do 7
wiek: od 12 lat
czas gry: ok. 60 min.

wydawca: Amigo
projektant: Uwe Rosenberg

wersja językowa: niemiecka
instrukcja: polska

Opis


Nowe rodzaje kart fasolek oraz wariant z kartami zadań wprowadzają do rozgrywki element taktyczny. Poza tym, przy użyciu niniejszego dodatku, możliwa jest teraz gra nawet w siedem osób.

Uwaga: Niniejszy zestaw można używać tylko w połączeniu z podstawową grą. W związku z tym, podczas rozgrywki, przy użyciu kart z tego zestawu obowiązują zasady z podstawowej wersji gry, chyba, że w instrukcji zaznaczono inaczej.

 

Zawartość opakowania:

  • 107 kart
  • instrukcja

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2010-02-19 Nie będziesz już chciał grać w wersję podstawową! autor: feroMonik

Spróbujcie urozmaicic sobie gre w Fasolki tym dodatkiem, a nie pozalujecie. Po kilku rozgrywkach nie bedziecie sobie wyobrazali gry bez dodatkowych emocji, jakie daje realizacja kart zadan :) Poza tym mamy wreszcie namacalne pola (karty) i nie musimy ich sobie wyobrazac na stole. Polecam fasolomaniakom!
dodano: 2009-09-29 atrakcji ciąg dalszy! autor: monika2003

Bardzo fajne urozmaicenie podstawowej wersji. Dochodzą nowe rodzaje fasolek, można "wyhodować" trzecie pole oraz zdobyć dodatkowe złote monety za karty zadań. Czyli w sumie jest dużo więcej kombinowania, co dodaje grze atrakcyjności. No i oczywiście dzięki temu "fasolkami" ciężko się znudzić! Polecam! A szczególnie na długie zimowe wieczory...