GRY KARCIANE
logo przedmiotu Parade

Parade

Przenieś się do bajkowego świata

cena:

89.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 6
wiek: od 12 lat
czas gry: ok. 60 min.

wydawca: Z-Man Games (2007)
projektant: Naoki Homma

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


Part of a series of deluxe classic card games, Parade transports you to wonderland, just in time for a grand event! All in costume, people walk in the streets. Try to keep everyone in the parade by not wearing the same costume as those already present. If you do, people will leave the parade with a negative attitude. Now why can’t we all just get along?

 

Content

1 deck of 60 cards

Rulebook

6 coasters 

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2014-12-21 autor: leser

Kupiłem ze względu na wykonanie i pod tym względem się nie zawiodłem. Fajne grafiki, niesamowicie przyjemna w dotyku faktura kart i jeszcze... podstawki pod filiżanki z kotem z Chesire ;) Sama gra... ot przyzwoita karcianka. Można zagrać, ale nie ma co liczyć na fajerwerki i wodotryski. Ocena gry: 3 +1 za wykonanie.
dodano: 2014-02-08 Całkowicie niezwykła autor: Krzysztof Budny

Kupując Parade wiedziałem, że nabywam grę nietypową. Karciankę w której chcemy mieć na ręce każdy typ koloru karty, i te o skrajnej wartości i te o minimalnej, te pośrednie też. I chcemy zebrać lewę, i bardzo tego nie chcemy. I chcemy, by przeciwnik zebrał lewę o jak najwyższej sumie, ale nie chcemy by kart w danym kolorze miał więcej od nas.
Mówię - lewę. Ale to nietypowe zbieranie lew. Tylko w jednym kolorze. Do tego zbieramy tylko część kart z już zagranych.
System jest elegancki, prosty, ale jednocześnie antyintuicyjny. Nie nieintuicyjny. Anty. Wymusza zmianę intuicji, naukę nieco inego myślenia. Bomba.

Grafiki są obłędne. Z-Man zrobił na prawdę kawał dobrej roboty. Jakość kart bez zarzutu. Instrukcja świetnie wyprodukowana, na grubym, niby czerpanym
I to koniec komplementów pod adresem wydawcy. Pudełko dwukrotnie za duże. Posiada dwie przegródki na karty, a te mieszczą się już w jednej. Dorzucono także podstawki pod kubki/kufle (co kto tam lubi mieć podstawione). Z nielaminowanego papieru. Jednorazowe. Po co? Nie wiem.

Zdecydowanie polecam spróbować. Nie każdemu ,,podejdzie". Jeśli już jednak tak się stanie, będziecie oczarowanie.