gry planszowe karciane > 7 wonders Leaders
GRY KARCIANE
logo przedmiotu 7 wonders Leaders

7 wonders Leaders

Dodatek do 7 cudów

cena:

75.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 7
wiek: od 13 lat
czas gry: ok. 40 min.

wydawca: Repos Production
projektant: Antoine Bauza

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


This 7 Wonders expansion allows to lead your civilization with great personalities: the leaders. Represented

by 36 new cards, they will influence your city development. The course of play is slightly modified, but the victory conditions are unchanged.

At the beginning of an age, each player chooses one of their leaders to play as a regular structure card.
Then, the normal course of play resumes. These leaders can give victory points, scientific symbols, shields, cost reduction for playing cards, etc.

These new cards bring new ways of playing, transforming considerably your games.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2013-05-20 zarządzaj lepiej autor: arhain

Liderzy to pierwszy z dużych dodatków do 7 Cudów Świata. W pudełeczku, do którego zmieści się cała gra podstawowa razem z dodatkiem, dostajemy 1 płytkę i kartę nowego cudu (Rzym, Koloseum) oraz 36 kart liderów, którzy jeszcze bardziej urozmaicają nam rozgrywkę. Na początku gry gracze dostają po 4 liderów i wybierają ich w taki sam sposób, jak karty epok (w tę samą stronę, co w II epoce). Następnie przed każdą epoką (przed otrzymaniem kart epoki) mogą zagrać jednego z liderów - tak jak inne karty, czyli odkrytą, zbudować cud lub sprzedać. Koszt lidera to określona liczba monet (od 1 do 6). Co robią liderzy? wszystko. Mamy przywódców, którzy dodają dodatkowe symbole nauki, dodatkową siłę militarną lub po prostu czyste punkty. Są tacy, którzy na koniec gry dają dodatkowe punkty za kasę lub znaczniki zwycięstw. Niektórzy dodają surowce albo pieniądze za wykonanie określonych akcji. Generalnie wnoszą nową świeżość do gry i pozwalają jeszcze lepiej planować swoją rozgrywkę. Liderzy to naprawdę świetny dodatek i już nie umiem bez niego grać ^^