gry planszowe karciane > Castle Panic: The Wizard's Tower
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Castle Panic: The Wizard's Tower

Castle Panic: The Wizard's Tower

Dodatek do gry Castle Panic

cena:

94.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 6
wiek: od 12 lat
czas gry: ok. 90 min.

wydawca: Fireside Games

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska
pasuj¹ce koszulki: standard euro (86 szt.)

Opis


The Wizard's Tower is an expansion to the board game Castle Panic. It is not a stand-alone game and requires Castle Panic to play. The Wizard's Tower is a cooperative board game for 1 to 6 players ages 12 and up.

Your Castle has been rebuilt, and a friendly Wizard has joined your forces. As long as his Tower stands, you and your friends have access to powerful magic spells.

And you'll need them, for the Monsters have returned stronger, faster, smarter, and with new abilities to threaten the Castle. You'll fight against magical Imps, evasive flying creatures, and more. Make your stand against six new, dangerous Mega Boss Monsters, including the Dragon and Necromancer. Use fire to attack the Monsters, but beware, your Walls and Towers can be burned down as well!

The challenge is high but so is the adventure. Can you survive more panic and defend The Wizard's Tower?

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2015-01-09 autor: Krzysztof Kwolek

Castle panic The Wizard`s Tower to dodatek do świetnej gry. Często zdarza się, że dodatek to tylko dodatkowe karty, czy żetony, z paroma zasadami dodatkowymi. Tutaj mamy dodatkowe elementy, które znacznie ubogacają rozgrywki. Bardzo się cieszę, że go zakupiłem.
Dodatkowe karty maga to początkowo myślałem, że niepotrzebne dodanie czegoś na siłę. W pierwszych rozgrywkach nie wykorzystywałem tego, ale ponieważ doszły nowe silne potwory, niemal zmuszony zostałem je wypróbować i do tego momentu brałem je przy każdej możliwości.
Nowe potwory są dobrze przygotowane. Nie tylko są silniejsze, ale i mają ciekawe umiejętności.
Znaczniki ognia dają wrażenie rozprzestrzeniającego się ognia i faktycznie należy wtedy spieszyć się z ubiciem smoka.
Wszelkie dodatki w The Wizard`s tower powodują, że jego zdobycie jest niezbędne i warte zakupu. Ja w każdej rozgrywce w Castle panic będę je wykorzystywał obowiązkowo ciesząc się z tego nabytku, co polecam i innym.
dodano: 2014-09-16 Urozmaica rozgrywkę autor: AndrzejK

Polecam każdemu, wprowadza nowe karty które mocno pomagają ale też i nowe potwory które przeszkadzają, w związku z czym jest jeszcze bardziej emocjonująco :)

Cena mogła by być oczywiście mniejsza ale .... tak jest zawsze :)

Generalnie polecam :)
dodano: 2013-09-22 Rodzinne oblężenie autor: iguana

Doskonały dodatek do świetnej gry. Castle Panic jest grą kooperacyjną familijną. Z dodatkiem pozostaje prorodzinna, natomiast zyskuje na zwrotach akcji i kreowaniu atmosfery przygody. To naprawdę rzadka cecha dodatku - dodaje koloru a nie podnosi poziomu trudności.
Gorąco polecam. Pełny zestaw to najlepsza gra kooperacyjna do grania z dziećmi płci obojga. Tak jak nie lubię koopów, tak tym razem musiałem się uśmiechnąć. Doskonała zabawa!