GRY KARCIANE
logo przedmiotu Relikt

Relikt

Wyprawa przez dżunglę

cena:

35.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 3 do 5
wiek: od 10 lat
czas gry: ok. 40 min.

wydawca: Amigo
projektant: Rüdiger Dorn

wersja językowa: niemiecka
instrukcja: polska

Opis


Nie marzyłeś, żeby chociaż raz przejechać przez dżunglę na grzbiecie słonia? O tym, aby przeżyć niebezpieczną przygodę i pokonać trudności, żeby na końcu zostać wynagrodzonym? W tej grze wszystko jest możliwe. Gracze wcielają się w role poszukiwaczy skarbów i starają się zebrać jak najwięcej wartościowych kamieni, a przeciwnikom podrzucić te fałszywe. Gracz, który na końcu gry posiada najwięcej wartościowych skarbów zostaje zwycięzcą.

 

Zawartość opakowania 

  • 120 kart
  • instrukcja 

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2010-03-05 całkiem ok autor: szymekinc

Relikt to poszukiwanie skarbów i ich zbieranie. Bierzemy to co jest dobre a reszcie graczy wciskamy podróby. Może nie jest to Indiana Jones ale mimo wszystko gra sie przyjemnie.
Gra całkiem ok tylko zawiera parę niedopowiedzeń jeśli chodzie o zakończenie gry. Instrukcja twierdzi, że kończymy kiedy zbierzemy wszystkie skarby ale nie wspomina co zrobić jeśli wcześniej skończą nam się karty przygody. Chyba trzeba je potasować i rozdać na nowo. Poza tym karty akcji też nie starczają na całą rozgrywkę więc pewnie trzeba je rozważnie używać. Pierwsza partia idzie trochę opornie nim wszyscy zaskoczą co i jak ale to może zależeć od tego z kim sie gra. Poza tym gra jest bardzo ładnie wykonana. Rysunki dobrze wykonane, kolory dobrze dobrane. Jeżeli przebrniemy przez te nieudogodnienia związane z instrukcją to możemy zacząć zabawę w podmienianie, wciskanie i zbieranie.
Druga rozgrywka jest już bardziej ciekawa i zaskakująca.