gry planszowe karciane > Monopoly Deal
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Monopoly Deal

Monopoly Deal

Dobra zabawa i szybkie transakcje!

cena:

12.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 5
wiek: od 8 lat
czas gry: ok. 15 min.

wydawca: Hasbro

wersja językowa: polska

Opis


Szybka, wciągająca i dynamiczna gra w karty Monopoly! Zbierz 3 pełne dzielnice,uważaj na innych graczy, przeprowadzaj transakcje, a przede wszystkim... bądź sprytny. Jeśli dobrze rozegrasz partyjkę, zostaniesz milionerem!

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2016-02-12 Jak na Monopoly, to może być ;) autor: leser

Kupione "na zamówienie". Najlepsza gra z nieco przerośniętej rodziny Monopoly. Tania, kompaktowa i w przeciwieństwie do większych braci zwyczajnie grywalna. Pewnie nawet oceniłbym na cztery, gdyby nie to, że całkiem przyzwoitą mechanikę postanowiono "uatrakcyjnić" paroma kompletnie niezbalansowanymi kartami (takimi w stylu "zagraj i wygraj").
dodano: 2014-05-10 autor: mokwas

Kto grał w Monopoly ten będzie wracał do tej gry. To jest niezaprzeczalne.
Wadą "normalnej" wersji jest to, że trzeba mieć dużo czasu.
Monopoly Deal nie ma tego warunku, przy tym pozostaje rozrywka (rozgrywką) na tym samym poziomie co planszówka. Naprawdę z rodziną jak nie mamy czasu to siadamy do wersji karcianej. Zabawy, śmiechu i emocji jest bardzo dużo.
Zasady gry łapie się w 5 minut.
Najlepiej grać w 3-4 osoby.
Polecam z czystym sumieniem.
Co do jakości wykonania to jest bez zarzutu (jedynie opakowanie gry mogło by być bardziej wytrzymałe)
Na marginesie dodam, że musiałem zaopatrzyć się już w nowe karty, bo tamte zostały doszczętnie zgrane (ale to nie wina jakości wykonania, ale częstości grania).
dodano: 2013-03-30 Bardzo fajna gra autor: Piotr Redzik

Gra bardzo wciągająca, szybko i łatwo można się nauczyć w nią grać, denerwuję trochę losowość rozgrywki. Instrukcja niestety jest mało czytelna i mało jasna na szczęście w internecie jest wszystko dobrze objaśnione. Rozgrywka jest bardzo dynamiczną trwa najczęściej około 5 min przy grze 2 osobowej w raz ze wzrostem ilości graczy trochę się wydłuża ale naprawdę rzadko przekracza 10 min.