gry planszowe karciane > Mordercze krewetki
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Mordercze krewetki

Mordercze krewetki

Bezwzględnie kolorowa gra karciana o tęczowej zemście!

cena:

99.90 89.90 PLN
(najniższa cena z 30 dni: 89.9)
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 6
wiek: od 7 lat
czas gry: ok. 10 min.

wydawca: Rebel.pl (2023)

wersja językowa: polska

Opis


Mordercze Krewetki, nowa gra twórców Eksplodujących Kotków, to szalona zabawa, w której walczymy o to, kto jako pierwszy zbierze 10 kart na swoim stosie punktowania. W tym celu będziemy starali się zbierać zestawy w odpowiednich kolorach, dorzucając nowe karty do swojego akwarium lub kradnąc je od przeciwników. Niestety nigdy nie możemy być pewni, jaką kartę odkryjemy w swojej turze.

Na czym to polega?
W Morderczych Krewetkach ważne są awersy i rewersy kart. Na rewersie każdej z nich są pokazane 3 kolory. Z kolei na awersie jest postać, której kolor odpowiada 1 z 3 kolorów pokazanych z tyłu. W ten sposób widząc zakrytą kartę nie wiemy, jaki kolor ma postać po drugiej stronie, ale pole możliwości jest znacznie zawężone.

Mimo pewnej dozy niepewności, w każdej rundzie musimy zdecydować, czy lepiej będzie dodać wierzchnią kartę ze stosu do własnej puli (i zdobyć punkty), czy też ma ona szanse zgrać się z zestawem innego gracza (co pozwoli nam go przejąć). Jak się domyślasz, sytuacja na stole jest niezwykle zmienna, a Ty musisz jakoś się w niej odnaleźć.

Dlaczego pokochasz tę grę?
Chaos, zaskakujące zwroty akcji, przejmowanie zestawów, które inni skrupulatnie zbierali i próby przewidzenia, jaka karta kryje się po drugiej stronie tajemniczego rewersu… Wszystko to zapewnia mnóstwo emocji!
Jak to w grach twórców Eksplodujących Kotków – humor i dobra zabawa znajdują się na pierwszym miejscu.
Rawki błazny, które nazywamy krewetkami, to tak naprawdę bardzo niebezpieczne typy. Spójrz więc w oczy tej z okładki i zamiast szukać wymówek, po prostu zagraj w tę grę!

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2023-05-24 Prościej się już chyba nie da autor: rhoman

Mordercze krewetki kupiłem "przez" planszowe newsy, ich rekomendacja na którymś filmie mnie po prostu kupiła.
Pierwsze czym mordują krewetki to niestety cena, no ale do tego chyba już się trzeba powoli przyzwyczaić. Następnie wielkość pudełka, zupełnie nie potrzebnie rozdmuchana.
Wtedy wpada w ręce instrukcja.. krótsza niż ulotki które wrzucają do pudełek niektóre wydawnictwa. Przeczytałem.. jak to? To tyle? To się nie może udać, no jak??..

Dalej nie wiem jak, ale udało się rewelacyjnie!!
Grę uwielbiają znajomi, uwielbiają też dzieciaki, jest super prosta, super szybka. Idealna jako filer albo coś do pobrania z rodziną. Tłumaczenie nie zajmie więcej niż minute! Więc wprowadzanie nowych graczy to przyjemność.

Jakby nie było to oczywiste, to bardzo polecam, pomimo ceny :)