gry planszowe karciane > Zwierzęcy front
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Zwierzęcy front

Zwierzęcy front

Emocjonujący pojedynek!

cena:

35.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 2
wiek: od 10 lat
czas gry: ok. 20 min.

wydawca: Lucky Duck Games (2022)
projektant: Jon Perry

wersja językowa: polska

Opis


Naczelny Wodzu, wróg naciera na nas i musimy przygotować się do walki! To do ciebie należy strategiczne rozmieszczenie dostępnych sił w powietrzu, na lądzie i morzu. Czy poprowadzisz nasze wojsko do zwycięstwa?

Zwierzęcy front to gra karciana, w której gracze walczą o kontrolę nad obszarami wojennymi, zagrywając karty i wykorzystując opisane na nich zdolności taktyczne. Ten, kto zdobędzie najwięcej punktów w szeregu toczonych bitew, wygrywa grę! Gra mieści się w małym pudełku, jest krótka, łatwa do nauczenia, ma dużą strategiczną i taktyczną głębie.

Aby wygrać bitwę, musisz kontrolować więcej obszarów od przeciwnika po tym, jak obaj zagracie wszystkie karty albo zmusić go do odwrotu. W trakcie bitwy naprzemiennie zagrywacie karty na trzy obszary walki: lądowy, morski i powietrzny. W każdej rundzie masz do dyspozycji tylko 6 kart, więc musisz umiejętnie je rozmieścić, wykorzystując ich specjalne zdolności taktyczne. W tym szybkim pojedynku każda decyzja ma znaczenie.

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2023-04-28 Dobra gra na postój autor: wrizzen

Muszę przyznać, że Zwierzęcy Front zakupiłem w sklepie pod wpływem impulsu. Lubimy gry karciane i często zabieramy je ze sobą na różne wyjazdy. Publikacja Lucky Puck Games jest niewielkiego rozmiaru, więc można ją wrzucić nawet w kieszeń podczas wędrówki. Sprawdziliśmy to.
Podczas rozgrywki wcielamy się w dwóch generałów, którzy prowadzą ze sobą wojnę na trzech frontach - lądowym, morskim i powietrznym. Sprawia to, że mimo niewielkiego formatu gra jest intelektualnie wymagająca, bo nie można skupić się tylko na jednym obszarze. W ostatecznym rozrachunku to będzie za mało. Zdolności specjalne kart sprawiają, że rozgrywka za każdym razem jest inna, a co za tym idzie można się nakombinować. Sama gra nie jest też długa, więc można czasem jej trwania wyznaczać sobie postoje w górach.
Serdecznie polecam.