gry planszowe karciane > Wsiąść do Pociągu: Londyn
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Wsiąść do Pociągu: Londyn

Wsiąść do Pociągu: Londyn

Czas na herbatkę!

cena:

84.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4
wiek: od 6 lat
czas gry: od 10 do 15 min.

wydawca: Rebel.pl
projektant: Alan R. Moon

wersja językowa: polska

Opis


Witamy w światowej stolicy mody i muzyki z lat 70-tych! Wskocz na pokład piętrowego autobusu, aby przemknąć zabytkowymi ulicami Londynu, minąć Pałac Buckingham, wstąpić do British Museum lub zatrzymać się nad Tamizą i posłuchać echa dzwonów Big Bena.

Wsiąść do Pociągu: Londyn to kusząca prostotą gra, kontynuująca myśl przewodnią bestsellerowej serii. Podczas zabawy gracze będą ścigali się po Londynie z lat 70-tych, starając się zrealizować jak najwiecej autobusowych tras i łącząc ze sobą najważniejsze dzielnice stolicy Wielkiej Brytanii. Dzięki prostym zasadom i niewielkiemu formatowi planszy, Wsiąść do Pociągu: Londyn jest grą niezwykle przyjemną i prostą w obsłudze. Świetnie sprawdzi się zarówno wśród fanów serii, jak i na początek przygody z planszówkami.

Zawartość pudełka:
plansza przedstawiająca mapę połączeń w Londynie
68 plastikowych autobusów (po 17 w każdym kolorze)
44 karty Lokomocji
20 kart Biletów
4 znaczniki punktacji
instrukcja

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2020-12-02 Ekspresowa wersja autor: corqan

Wsiąść do pociągu: Londyn jest szybszą wersją swojej imienniczki. W tej wersji budujemy trasy autobusów (nie pociągów - ach te polski tłumaczenia tytułów) na mapie Londynu. Robimy to poprzez zbieranie zestawów kart w tym samym kolorze. Dodatkowo staramy się wypełnić nasze sekretne cele (bilety z punktu A do punktu B). Ogólnie robimy wszystko to co w oryginalnej "dużej" wersji. Nowością są dzielnice, za połączenie wszystkich miejsc w danej dzielnicy dostajemy dodatkowe punkty.
Rozgrywka jest bardzo przyjemna, dla mnie krótszy czas jest dużym plusem bo dzięki temu gra częściej ląduje na stole. Gra trwa około 15-20 minut. Najdłuższe połączenie składa się z 4 pól.
Gra wydana jest bardzo dobrze, mapa jest czytelna, zasady przejrzyste, a karty mają ładne grafiki. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to do kolorów naszych autobusów, są jakieś takie nie za ciekawe, ale to kwestia gustu i w żadne sposób nie przeszkadza mi to w rozgrywce.
Ogólnie bardzo polecam tą wersję Wsiąść do Pociągu.