gry planszowe karciane > Zakochanie. Gra dla dwojga
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Zakochanie. Gra dla dwojga

Zakochanie. Gra dla dwojga

Podkręć temperaturę w Waszym związku

cena:

77.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 2
wiek: od 18 lat
czas gry: ok. 45 min.

wydawca: Rebel.pl

wersja językowa: polska

Opis


Flirtuj, rozmawiaj i ciesz się obecnością swojej drugiej połówki – niech Wasza relacja się rozwija, a temperatura stopniowo idzie w górę!

Zakochanie to ekscytująca gra wstępna, pozwalająca pogłębić więź zarówno świeżo zakochanych, jak i wieloletnich par. 240 pytań dla niej i dla niego z zakresu miłości, seksu i namiętności zachęca do luźnego pogłębiania swojej erotycznej wiedzy.

Na czym to polega?

Podzielcie karty na dwa stosy (z pytaniami dla NIEJ i dla NIEGO), a następnie podzielcie karty z każdego stosu według kategorii (MIŁOŚĆ, SEKS NAMIĘTNOŚĆ i WIEDZA EROTYCZNA). Wylosujcie też po 3 karty prezentów i wybierzcie z nich po jednej. Każde z Was niech wylosuje po jednej karcie wyzwania.

Zadaniem graczy jest zebranie takiej kombinacji serduszek, jaka widnieje na jej/jego karcie wyzwania. Serduszka zebrać można, odpowiadając na pytania i wykonując zadania.

Gracze naprzemiennie wybierają kategorie, z której odczytywane będą pytania. Rozmawiajcie, flirtujcie, cieszcie się wspólnie spędzonym czasem. Niech poszczególne pytania stanowią jedynie inspirację do poznawania siebie i cieszenia się bliskością!

Gracz, który jako pierwszy zrealizuje swoją kartę wyzwania, otrzymuje nagrodę, którą wybrał na początku. Oznacza to, że przegrany w ciągu najbliższych dni lub tygodni powinien spełnić warunek, o którym mówi karta.

Zawartość pudełka:
60 kart z kategorii „Miłość”
60 kart z kategorii „Seks”
60 kart z kategorii „Namiętność”
60 kart z kategorii „Wiedza erotyczna”
18 kart prezentów
6 kart wyzwań
6 kart kategorii
stojak na karty
kostka
instrukcja

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną