gry planszowe karciane > Exit - Zakazany zamek
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Exit - Zakazany zamek

Exit - Zakazany zamek

Karciany escape room

cena:

52.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Galakta
nr katalogowy: PL-EX05

wersja językowa: polska

Opis


Przestępujecie próg średniowiecznego zamku i wchodzicie do zapierającej dech w piersi sali tronowej. Nagle, z przeraźliwym skrzypieniem, zatrzaskują się za Wami ogromne drewniane wrota – jesteście w pułapce!

Czy uda się Wam na czas rozwikłać wszystkie zagadki i uciec z zamku?

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2018-08-22 Zagadki w zamku autor: corqan

Exit - Zakazany Zamek jest kolejną grą w stylu escape roomu. Tym razem musimy uciec z tytułowego zamku, gdzie zamknął nas Przyjaciel z poprzedniej gry (Chaty w lesie).
W grze naszym zadaniem jest rozwiązanie szeregu zagadek. Zagadki są pomysłowe i interesującu. Trzeba przyznać że są dość trudne, na szczęście są podpowiedzi ;) Jedna zagadka była według mnie bardzo słabo, pozostałe dobre.
Twórcy gry są bardzo kreatywni i zagadki różnią się od pozostałych. Dla mnie jest to 5 część w którą grałem i ciąglę znajduję coś nowego i zaskakującego. największą wadą tej gry jest jej jednorazowość. Jednak według mnie tą część da się rozegrać bez niszczenia elementu, a tym samym można ją odsprzedać. Gra poza tym nie jest bardzo droga, a wyjście do prawdziwego escape roomu w dwie osoby jest droższe od niej. Dlatego bardzo polecam tą serię i tą część wszystkim którzy lubią rozwiązywać zagadki.