gry planszowe karciane > Wizard (wydanie niemieckie)
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Wizard (wydanie niemieckie)

Wizard (wydanie niemieckie)

Magiczna gra karciana

cena:

35.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 3 do 6
wiek: od 10 lat
czas gry: ok. 45 min.

wydawca: Amigo

wersja językowa: niemiecka
instrukcja: niemiecka

Opis


Dawno, dawno temu, kiedy w Stonehenge działała sławna szkoła magii, młodzi adepci sztuk magicznych musieli poznać tę grę, aby przy jej pomocy trenować swoje magiczne umiejętności. Gra ta pobudzała i rozwijała u nich dar przewidywania.
Przez lata głębsze znaczenie gry zostało zapomniane. Stała się ona zwykłą grą karcianą rozgrywaną w hotelach przez robotników, farmerów, żołnierzy i innych podróżnych. Dzięki angielskiemu archeologowi, doktorowi Hensch Stone, który odnalazł manuskrypty zakopane głęboko pod obeliskami w Stonehenge prawda na temat gry Wizard, została odkryta na nowo. Niniejsze zasady są zgodne z tymi znalezionymi na starych manuskryptach. Rysunki na kartach mają przywodzić na myśl dawnych graczy.


Wykorzystując talię magicznych kart uczniowie magii muszą przewidzieć dokładną liczbę czarów, jakie uda im się zdobyć w danej rundzie. Pojedynczy czar stanowią wszystkie karty zagrane przez graczy w jednej rundzie.

Za prawidłowe przepowiednie gracze zdobywają punkty doświadczenia. Gracz, który na końcu gry będzie posiadał najwięcej punktów zostaje zwycięzcą i zdobywa tytuł prawdziwego czarodzieja.

 

Zawartość opakowania:

  • 60 kart
  • 1 blok Tabeli prawdy
  • 1 manuskrypt z zasadami

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną